Jump to content
  • Similar Content

• Openitbot
      By Openitbot
      Jak wiadomo - większość kompilacji Tomato pozwala z poziomu GUI podpiąć port WAN routera do sieci lokalnej w sytuacji, gdy WAN-em jest interfejs radiowy bądź modem 3G.
      Wygody tej nie oferuje chińskojęzyczny DualWAN, choć samo przyporządkowanie portów sieciowych jest jak najbardziej możliwe.
      W sytuacji, gdy mamy konfigurację z dwoma modemami 3G niejako "blokowane" są też fizyczne porty WAN i LAN1.
      Aby je wykorzystać jako dodatkowe porty LAN wystarczy wrzucić w konsolę dostępną w interfejsie webowym Tomato (Tools => System) następujący wpis:
      nvram set vlan1ports="0 1 2 3 4 8*" nvram set vlan2ports="8" nvram set vlan3ports="8" nvram commit rebooti go wykonać.
      Powyższe rozwiązanie sprawdzone zostało dla Asusa RT-N16 z kompilacją 13.03.0040 .
    • Guest house
      By Guest house
      Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?
      Czy da się ograniczyć dostęp do internetu - do stron konkretnym użytkownikom którzy mogą pracować na różnych komputerach w sieci? Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...
    • Guest house
      By Guest house
      Witam, od zakupu routera nie mogę skonfigurować poprawnie przekierowania portów. Na forach anglojęzycznych czytałem, że to jakiś problem od razu z firewallem. Próbowałem wielu rzeczy już nawet całkiem zresetowałem ustawienia routera myśląc, że coś zepsułem po drodze. Ale po kilku godzinach ponownej konfiguracji dalej to samo. Żadne przekierowania portów nie działają.
      Centrum sieciowe -> przekierowanie portów -> Utwórz
      tam rozumiem jak to wypełnić, daję zapisz i nic nie działa.
      RT2600ac,  SRM 1.2.3-8017 Update 3 
      będę wdzięczny za sugestię co mogę robić źle lub  co w opcjach pozaznaczać.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.