Jump to content

Blokowanie portów dla CS na AC68u

Rate this topic

Guest house
Go to solution Solved by house,

Recommended Posts

Guest Andrewan

Witajcie 

Panie i Panowie w jaki sposób sprawnie w firewall Asusa ac68u zablokować porty dla CS-a. 

Potrzebuję wsparcia aby czegoś nie spierdzielić mały tutek mile widziany.

Pozdrawiam

Edited by Andrewan
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

5

• Administrator

zablokować porty dla CS-a.

której wersji ? a z ciekawości zapytam - w jakim celu ? :)

Guest Andrewan

Której wersji... to jest trudne pytanie ale dziś to sprawdzę.

Celem jest walka z nałogiem musze ustalić reguły zabawy bo młody człowiek całkiem zatraci się przy kompie.

• Administrator
  • Solution

Sprawdź AiProtection>Kontrola Rodzicielska. W zakładce strumieniowanie i rozrywka jest to co może Cię zainteresować. Poza tym możesz tam też ustawić harmonogram w jakich godzinach dany komp ma mieć dostęp do internetu.

U mnie działa nadzwyczaj odbrze ;-)

• Administrator

Celem jest walka z nałogiem musze ustalić reguły zabawy bo młody człowiek całkiem zatraci się przy kompie

Popieram, moja żona mówi to samo z tym, że ja już nie jestem taki młody :)

tak czy inaczej, wg tego info : http://goo.gl/7yAH5P, ustaw reguły filtrujące ruch w firewallu tak jak na poniższym screenie :

openit_1434352455__2015-06-15_091237.png

źródłowym IP ma być adres komputera/laptopa "młodego człowieka" i to powinno obciąć mu komunikację na portach używanych przez grę. Ramy czasowe w jakich działa filtr to już Twoja decyzja i ich rozpiętość godzinowa zależna jest od surowości jako rodzica :)

Sprawdź AiProtection>Kontrola Rodzicielska. W zakładce strumieniowanie i rozrywka jest to co może Cię zainteresować. Poza tym możesz tam też ustawić harmonogram w jakich godzinach dany komp ma mieć dostęp do internetu.

:good: albo właśnie tak, z tym ,że obetnie to nie tylko CS-a a wszystkie gry online, ale zaletą tego rozwiązania jest bardziej elastyczne zarządzanie czasem (harmonogramem).

openit_1434353000__2015-06-15_092151.pngopenit_1434353004__2015-06-15_092257.png

• Administrator

Oczywiście blokować w ten sposób można telefon, tablet-a, konsole... a nie tylko komputery. Poza tym popatrz też w inne zakładki, na pewno znajdziesz tam więcej interesujących rzeczy, na które być może młody człowiek jest jeszcze za młody ;-)

• Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.