Jump to content

Router Dual WAN - statystyka www

Guest house

Recommended Posts

Guest Krzysztof Łuczak

Witam,

Potrzebuję zakupić router z dwoma portami WAN z load balancingiem. Chciałbym również mieć możliwość zrobienia statystki oglądanych www z poszczególnych adresów IP (najlepiej z poziomu routera skoro cały ruch będzie przez niego przechodził). Żaden opis z pośród sprzętów które przeglądałem nie daje takiej opcji, a przeglądałem:

•  TP-LINK :: TL-ER6020
  • Cisco :: RV042G-K9-EU

Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie które pozwoliłoby na stworzenie takiej statystyki z poziomu routera z dwoma portami wan?

Pozdrawiam

Krzysiek

• Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

Niestety nie znam. Swoich userów musiałem puścić przez proxy z dansguardian aby im patrzeć na ręce.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witajcie, mam pytanie który router AC z przedziału cenowego 500-1000 na stockowym FW udostępni bez problemu drukarkę wpiętą do niego poprzez USB komputerom w sieci pracujących pod kontrolą systemów linux, jak i windows jednocześnie.
      Drukarka jest już co prawda dość starawa, lecz nadal w pełni sprawna, a mianowicie jest to OKI B410d bez print serwera.
      Na razie mam na oku asusy RT-AC68U, RT-AC87U i synology RT2600ac.
    • Guest house
      By Guest house
      House, a co myślisz o zbudowaniu routera i zainstalowaniu pfsense. 
      Probowales kiedyś?
    • Guest house
      By Guest house
      Witam.
      Czy możecie mi podpowiedzieć jaki jaki router ustawić w trybie brigde, a jaki jako router mam r7500 i ac87u. z resztą nawet nie wiem czy potrzebuję oba.
      jeden jest na parterze drugi na pietrze. Wcześniej używałem tylko ac87u i jakoś szło, zmieniłem lapka teraz mam Msi i kartę wifi Intel3165 jakoś mnie ta karta nie powala.
      Macie jakiś pomysł jak najlepiej wykorzystać potencjał tych urządzeń. A i nie wiem dlaczego nie widzę mojego dysku podpiętego do ac87u. na nowym lapku. sprawdzę czy na starym widzę.

aa i ja używam kompa na piętrze.
      i zastanawiam się nad zmianą karty wifi.

Na drugim lapku starym acerze ze zmienioną kartą wifi na ac broadcom ( nie pamiętam jaka ) lepiej zestawia się łącze na 5GHz do routera ac87u na parterze 866Mb/s niż do r7500 na pietrze ( tu używam lapka ). łącze zestawia się na 400Mb/s.
      Testowałem transfery do HDD podpiętego do ac87u i tu to samo szybciej bezpośrednio do ac87u niż przez stojący bliżej r7500.
      Nie kumam dlaczego tak jest.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.