Jump to content

DDNS a adres IP

Rate this topic

Guest house
Go to solution Solved by house,

Recommended Posts

Guest brattanek

Próbuje ustawić DDNS na noip.com lecz przy konfiguracji mam taki komunikat:

Router sieci bezprzewodowej aktualnie wykorzystuje prywatny adres IP WAN (192.168.x.x, 10,x,x,x, lub 172.16.x.x). Router ten może znajdować się w środowisku wielu NAT, a w tym środowisku usługa DDNS nie może działać.

Adres IP routera zaczyna się od 10.xx.xx.xx i taki jest ustawiony w noip.com wraz z domena jakasnazwa.ddns.net

RT-AC68U soft merlin

Jakaś rada?

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

pomiędzy ddns a wan Asusa jest kolejny router Twojego ISP więc jesteś za podwójnym NAT'em.

• Administrator
  • Solution

Na WAN masz adres prywatny klasy A więc jeśli nie masz możliwości przekierowania portów na tym urządzeniu to nie.

• Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam.
      Mój problem polega na tym, że po podłączeniu do routera modemu usb z kartą od orange i uzyskaniu od nich publicznego adresu ip
      nie mogę dostać się z zewnątrz do swojej sieci. Wcześniej RT2600ac był ustawiony z WAN od netii i wszystko śmigało. 
      Myślałem że podepnę modem usb z siecią komórkową i wszystkie konfiguracje przekierowania portów przełączą się na IP z orange.
      Niestety tak to nie zadziałało.
      Nie wiem gdzie mam zmienić jakieś ustawienia. 
      Proszę o pomoc. Z góry dzięki 
    • Guest house
      By Guest house
      Witam,

Uzyskałem zewnętrzny adres IP, podpiąłem domenę do noip.com i działa ona na sieci lokalnej ale jak chce się podłączyć z pracy to strona się nie ładuje. Czy wymagana jest jeszcze jakaś dodatkowa konfiguracja?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.