Jump to content
  • Similar Content

• sachy
      By sachy
      Jak w temacie. Który router będzie lepszy pod względem zasięgu sieci, prędkości po wifi 2,4 i 5 oraz na porcie USB 3.0?
      Czy Asus posiada zdalną apkę do zarządzania?

• Misiek 2602
      By Misiek 2602
      Witam
      Jestem w trakcie zmiany mieszkania i muszę podpisać nową umowę na internet FTTH do wyboru mam 3 opcje 550Mb, 750Mb, i 1000Mb/s wszystkie w pakiecie z telewizją internetowa. Dostawca zostawia u mnie modem od światłowodu i wyjście RJ-45( nie wiem jaki modem)
      I tu pierwsze pytanie na którą opcję się zdecydować? Do obsługi będzie 2x Tv, konsola, komputer stacjonarny, 3 telefony i 2 laptopy. Tv, konsola i stacjonarka obsługiwana będzie po Lan.
      I tu 2 pytanie jaki ruter do tego dobrać? Mieszkanie 75m2. Cena 500+zl coś mogę dołożyć. Może być używka. Osobiście myślałem nad Netgear r8000 lub tp-link Archer c3200 obydwa używane w podobnej cenie. Dostawca internetu tj JMDI oferuje TP-Link Archer C6 AC1200 za 150zł.
      Dziękuję za wszelkie sugestie.
    • Karol Adamski
      By Karol Adamski
      Witajcie.
      Od niedawna jestem posiadaczem neta na światełku z Orange,
      Mam ONT i podpięty do tego mój router RT-AC87U. Od 10-ciu dni mam ten net i w tym czasie dwukrotnie Router stracił komunikację z ONT. Objawia się to oczywiście utratą neta oraz zmienionym kolorem kontrolki informującej o pracy portu wan ( kolor czerwony za miast niebieskiego ). Po lokalnym IP można się zalogować do routera. Mam zainstalowane oprogramowanie Asus-Merlin wersja 384_13_2. 
      Próbowałem zrobić update na 384_13_4 ale coś nie poszło. Nie wiem co jest powodem. 
      Zależy mi na stabilnej pracy Routera ponieważ mam ustawiony serwer VPN na tym sprzęcie i podpięty dysk.
      Wszystko fajnie działa dopuki się nie zwiesi.
      Podpowiedzcie proszę gdzie mam szukać stabilności.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.