Jump to content

Download master jak pobierać?

Rate this topic

Guest house
Go to solution Solved by house,

Recommended Posts

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Top Posters In This Topic

• Administrator

Z tego co widzę to Download Master obsługuje linki premium z catshare - google twierdzi, że działa. Nie używam ani jednego ani drugiego, więc nie wiem czy problem dotyczy konta bezpłatnego czy premium, ale dodanie linku powinno dodać link do kolejki. Poprawnie skonfigurowałeś Download Master ? Zawsze można użyć pluginu do pyload (instalując go z optware/entware) lub : https://www.asuswrt.eu/aria2-download-manager-through-entware/

Guest Roman Dom

Konfiguracji tam nie ma za dużo, są dane do torentów emula i coś tam jeszcze ale pliki z http catshare nie ma nic do ustawienia. Mam premium i nie działa pobiera tak jakby jakieś 30 kilobajty. I kończy za każdym razem, nieważne jaki link dam do pobrania. Google twierdzi że można i dlatego pytam, aktualnie ma zainstalowanego Merlina.

• Administrator
  • Solution

Tak, tylko tych wpisów w google całe 2 dotyczące catshare :) i asuswrt. Nie ma znaczenia czy OFW czy Merlin - źródła są jednakowe. Jeśli nie rozgryziesz tematu to pozostaje to co linkowalem wcześniej.

Napisałem z Tapatalk

• 1 month later...
  • Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam na ruterze zainstalowany mam pakiet Download Station w wersji 3.5-2991, oczywiście firmware routera również najnowszy. Niestety program nie może pobrać pliku o rozmiarze powyżej 4 GB. Dysk był w oryginalnym formacie EXT4 oraz w NTFS. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

• Guest house
      By Guest house
      Witajcie,
      mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników routerów Asusa zwłaszcza merlinem na pokładzie.
      Otóż download master troszkę mnie rozczarował dziś swą wydajnością. Torrent z private trackera leci na kliencie bittorent na pc ok 12MB/s a na download master wyciąga mi zawrotne 1,5MB/s.
      Czy ktoś ma podobne doświadczenia odnośnie wydajności DM bo w konfiguracji za dużo zrobić nie można. Nie sądzę, żeby był to problem samego zapisu na dysk ale może się mylę dlatego też proszę o jakieś podpowiedzi.
    • Guest house
      By Guest house
      Witam ponownie mam pytanie odnośnie pobierania z mojego shella plików z ftp ,niektóre np.film blu-rey posiadają  bardzo dużo plików pod głównym folderem aby go dodawać do programu download master jest to bardzo męczące , z tyli plikami należy każdy plik recznie dodawać czy istnieje inna metoda ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.