Jump to content

RT-AC68U a uśpienie dysku na USB

Guest house

Recommended Posts

Guest Addeo Uronski

Witajcie,

Czy jest gdzieś jakaś opcja w FW Merlina 376.48.1, gdzie można by ustawić czas, po którym dysk podłączony po USB przejdzie w stan uśpienia?

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Tom.O
      By Tom.O
      W Synology (DS218+) mam wsadzone 2 dyski jako osobne wolumeny - SSD oraz HDD. Chciałbym wymienić HDD na model o większej pojemności.
      Czy mogę po prostu wyciągnąć ten stary HDD i włożyć nowy i przegrać potem pliki?
      Sam DSM  jest instalowany na wszystkich wsadzonych dyskach więc w teorii operacja powinna zakończyć się sukcesem, ale wolę zasięgnąć opinii ekspertów.

Jeżeli to coś zmienia to przy instalacji najpierw wsadziłem SSD, zainstalowałem wszystko i potem dołożyłem HDD.
    • glorifyday
      By glorifyday
      To już drugi raz. Najpierw (tuż po gwarancji) padły dwa dyski Seagate (na szczęście nie jednocześnie) a teraz jeden WD:

Niby "healthy", ale to dla mnie sygnał, że dysk do wymiany.

Jeszcze nie sprawdzałem, czy dysk jest wciąż na gwarancji, ale przypuszczam, że nie.

I teraz pytanie. Jakie w tej chwili dyski uchodzą za niezawodne i dobre do NASów? Potrzebuję 4TB lub więcej.
      Kiedyś czasami w necie można było znaleźć statystyki niezawodności, może macie gdzieś pod ręką?
    • jacekb1
      By jacekb1
      Witajcie,
      Planuje wymianę mojego juz przestarzałego AC68U na coś nowszego co podoła nowym wyzwaniom.

Wybór padł na UDM-Base. W pracy mam UDMP i sprawuje się super (oprócz problemów wieku dziecięcego).
      @house Miales, daj jakies info czy warto. Mieszkanie 58m2, najdalszy odbiorca ok 12 m przez dwie ściany 60cm z cegly (koszmar).
      Jak trzeba będzie dołożę UAP Lite / LR.

Co chce uzyskac ? Lepiej niz to:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.