Jump to content

Asus AC68U szyfrowanie dysków

Rate this topic

Guest house
Go to solution Solved by Guest austryliew,

Recommended Posts

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

• Administrator

tak, są paczki w entware ale nie wiem czy dla architektury ARM- nie używam alternatyw na asusie :) pomijając fakt, że szyfrowanie jest bardzo obciążające CPU to wydajność takiego rozwiązania na domowym routerze będzie bardzo niska. 

https://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20121022225145408&board_id=11&model=RT-N66U+(VER.B1)&page=1&SLanguage=en-us

• Solution
Guest austryliew

Ale chyba WD My Passport Ultra ma swoje sprzętowe szyforwanie. Dało by się coś z tym zrobić na routerze ?

EDIT:

Doczytałem, że jest jakś aplikacja do obsługi tego na windzie. Więc Asus musiałby umieć obsłużyć kontroler tego dysku co jest impossible ...

Szkoda

Edited by austryliew
  • Administrator

Temat zamykam jako rozwiązany  B)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.
      W czym może być problem?
      Pozdrawiam
      L
    • RSK
      By RSK
      Witam.

Czy posiadając router ASUS-a (np. GT-AC5300 lub podobny) oraz stały adres IP można router ustawić tak aby na podłączonym telewizorze oglądać Netflixa z USA ?
    • openit.center
      By openit.center
      Wrocław, Polska — 29 września 2020 — Firma Synology Inc. wprowadziła na rynek 2,5-calowy dysk SSD SAT5200 o pojemności 3,84 TB. Zaprojektowany dl
      Przeczytaj cały news na stronie Synology
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.