Jump to content

System alarmowy

Beata Pietrzak

Recommended Posts

Beata Pietrzak

Co jest lepsze jako zabezpieczenie domu? System alarmowy czy jednak bawić się w rolety antywłamaniowe? 

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

• Beata Pietrzak

1

• Juan M

1

• Starmilks Majkowski

1

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To, że są to rolety antywłamaniowe, to jest mit. To zwykłe rolety zewnętrze, wielokrotnie to tłumaczyłam klientom, bo w branży pracowałam kilka lat. One bardziej do zaciemnienia czy ochrony przed ucie

• Administrator
house

moim zdaniem dobre ubezpieczenie 😄

Juan M

To, że są to rolety antywłamaniowe, to jest mit. To zwykłe rolety zewnętrze, wielokrotnie to tłumaczyłam klientom, bo w branży pracowałam kilka lat. One bardziej do zaciemnienia czy ochrony przed uciekaniem ciepła w nocy służą niż jako coś antywłamaniowego. Moim zdaniem dobry system alarmowy będzie podstawą (dobrze jeśli będzie wysyłał powiadomienia na telefon).  Ogolnie polecam kontakt z nimi https://www.asd.pl/ Powinni coś doradzić. 

Edited by Juan M
  • Like it 2
  • 2 weeks later...
Starmilks Majkowski

Pół życia na "wysokim" parterze nie u mnie ani u sąsiadów żadnych zabezpieczeń. Generalnie nigdy nie widziałam żeby ktoś się wspinał. Natomiast moi sąsiedzi widzieli nie raz bo od dzieciaka się gimnastykowałam z włażeniem przez balkon do domu jak akurat byłam po drugiej stronie bloku. Nigdy nikomu nie przyszło by do głowy zakładać krat w oknach czy alarmu. To wręcz może prowokować "patrzcie mamy hajsy, jest co u nas kraść ". Moim zdaniem lepiej wykupić ubezpieczenie w solidnej firmie ubezpieczeniowej.

• Administrator
house

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• gabrychu
      By gabrychu
      Witam

Szukam system na dysk sieciowy NAS - OpenMediaVault, Xpenology FreeNAS. Co wybrać?
      Mam "stary" komputer w pracy, kilka dysków. Płyta Intel S3200SH, procesor Xeon X3220.
      Ma służyć tylko do przechowywania kopii z kopii. Ewentualnie dołoży mu się jakieś proste zadanie w razie potrzeby.

System Xpenology wygląda ciekawie, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
      Im więcej czytam tym mniej wiem 🙂
      Może ktoś podpowie jak się za to zabrać.
    • gabrychu
      By gabrychu
      Pewnie nie w tym miejscu piszę, ale jaki wybieracie system plików Btrfs czy ext4?
      W typie puli pamięci ma znaczenie wybór "lepsza wydajność" czy "większa elastyczność"?
      Nas będzie służył raczej jako kopia danych w firmie.
    • muzykcb
      By muzykcb
      Cześć.
      Posiadam RT-AC68U z podłączonym dyskiem,
      Dwukierunkowy system IPS (ang. Intrusion Prevention System) blokuje połączenie MAC: CC:E1:7F:83:F7:41

Nie mam żadnego urządzenia o takim numerze MAC, sprawdzałem wielokrotnie w logach i opcji dzierżawy DHCP – nie ma tam żadnej wzmianki o tym numerze MAC.  

Pytanie czy to jest numer urządzenia zewnętrznego które przeprowadza jakieś próby włamania i jest blokowane przez IPS czy to jednak jakieś urządzenie w moim pobliżu ( np. sąsiada który próbuje się połączyć) ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.