Jump to content
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam, 
      chciałem zapytać czy jak macie w domu, biurach router i sieć to czy zmieniacie czy dodajecie Serwer WINS ? czy to wogóle jest potrzebne i wymagane ? 
      "Brak dostępu/uprawnień do używania zasobu sieciowego" dodatkowo mam taki komunikat na jednym kompie w sieci. wszystko niby ok i nie mogę wejść w pliki w sieci etc. Próbowałem wszystkiego z google i nici jak na razie. 

pozdrawiam 
    • mollu
      By mollu
      Miałem 2 dyski w nas jeden 8TB drugi 12TB.
      Musiałem ten mniejszy wyjąć. Teraz nas piszczy (już to wyłączyłem) ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji pracy bez 2 dysku. 

• glorifyday
      By glorifyday
      Mam dysk 256GB, na którym mam Vistę.
      Chcę ja z pewnych względów zachować.
      Kupię dysk większy (np. 1TB) i na nim chciałbym mieć sklonowaną tę Vistę, a dodatkowo dodać Linuxa (pewnie Ubuntu) i Windows 10.

Jak to zrobić najsensowniej, w jakiej kolejności itd., żeby mieć dostęp do wszystkich trzech systemów.

Przypuszczam, że Ubuntu na końcu i bootloaderem będzie grub?

Aha... to dośc stary laptop i chyba nie obsuguje UEFI, więc pewnie trzy partycje primary, jedna extended i część woluminów na tej extended...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.