Jump to content

Linksys WRT1900ACS czy jednak coś innego?

Rate this topic

Go to solution Solved by gatoja,

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

moje pytanie dotyczy zakupu routera za około 700 zł, myślałem o Linksys WRT1900ACS i już nawet chciałem kupić, ale zastaniam się czy za tą kwotę można mieć coś lepszego. Router potrzebny jest w domku jednorodzinnym około 130m2 + ogród, będzie obsługiwał dużo urządzeń WiFi - około 15 + LAN 5. Chciałbym podpiąć do niego dysk + Raspberry Pi, jako adbloker. Czy możecie coś zaproponować?

Pozdrawiam

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gatoja

3

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję za info, również rozważałem te routery, zdecyduję się na asusa, Synology to już za dużo kasy. Pozdrawiam

• Administrator

jejku, to oni jeszcze to sprzedają ? ;) na tych krótkich antenkach 130m2 + ogród ? zapomnij... nie za taką kwotę...

• Administrator

wszystko zależy od budżetu oczywiście, rozwiązań na początek może być około 3 :

W każdym przypadku jeśli trzeba byłby dołożyć dodatkowe urządzenie dochodzi kwestia okablowania budynku.

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.