Jump to content

Jaki router do biura 70m2

Rate this topic

lukaszp89

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Proszę o doradztwo jaki router kupić do biura, powierzchnia ok 70 m2

specyfikacja biura:

- 10-16 podłączonych laptopów (jeśli wszyscy są to jest to 16, średnia 10 urządzeń)

- biuro jest w kształcie litery L i mały fragment biura jest schowany za grubą ścianą - tutaj są 4 stanowiska

- 1 drukarka podłączona kablem

- z tego routera idzie kabel do innego pokoju(piętro wyżej), który łączy się z AP

Wszystkie laptopy/komputery są podłączone przez WIFI . Praca typowo biurowa, przesyłamy/pobieramy różne dokumenty . Uploadujemy zdjęcia na stronę www itp

To co na chwile obecną znalazłem:

TP Link Archer AX50

Synology RT2600ac

Budżet ok 1000 pln

• Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• lukaszp89

1

• house

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

Synology moim zdaniem ma lepszą stabilność i lepsze narzędzia do zarządzania szykanami dla pracowników. Poza tym ma opcję rozbudowy wifi o kolejne ap w trybie mesh. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• WInetu007
      By WInetu007
      Może ktoś wie czy powstanie ta aktualizacja? ew. jaki router o parametrach zbliżonych do Synology RT2600ac  kupić (żeby miał też własny darmowy DDNS) żeby obsługiwał vlany?
    • gabrychu
      By gabrychu
      Witam

Szukam system na dysk sieciowy NAS - OpenMediaVault, Xpenology FreeNAS. Co wybrać?
      Mam "stary" komputer w pracy, kilka dysków. Płyta Intel S3200SH, procesor Xeon X3220.
      Ma służyć tylko do przechowywania kopii z kopii. Ewentualnie dołoży mu się jakieś proste zadanie w razie potrzeby.

System Xpenology wygląda ciekawie, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
      Im więcej czytam tym mniej wiem 🙂
      Może ktoś podpowie jak się za to zabrać.
    • RSK
      By RSK
      Witam.

Czy posiadając router ASUS-a (np. GT-AC5300 lub podobny) oraz stały adres IP można router ustawić tak aby na podłączonym telewizorze oglądać Netflixa z USA ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.