Jump to content

Nie mogę nagrać DM bo zdalny serwer nie odpowiada

Rate this topic

MiMB
 Share

Go to solution Solved by MiMB,

Recommended Posts

Witam. Posiadam router Asus

rt-ac87u. Mam go juz kilka lat, mam nagrane najnowsze programowanie Merlina. Funkcja Download master działała poprawnie tylko czasami trzeba było ja wyłączyć i włączyć i było ok. Jak to nie pomagało to używałem ja i znowu nagrywałem i też było ok. Natomiast ostatnio usunąłem ja bo nie działała i nie mogę jej nagrać ponieważ pokazuje mi się komunikat Zdalny serwer nie odpowiada. Co to może być? Czy to wina po stronie Asusa, mają coś nie tak z serwerami czy co? Proszę o odpowiedź.

• Administrator
27 minut temu, MiMB napisał:

Zdalny serwer nie odpowiada. Co to może być? Czy to wina po stronie Asusa, mają coś nie tak z serwerami czy co?

może to tylko chwilowy problem, poczekaj trochę i spróbuj ponownie.

27 minut temu, MiMB napisał:

Download master działała poprawnie tylko czasami

to zawsze tak działało ? 

Lepszym rozwiązaniem będzie instalacja 

You do not have the required permissions to view links attached to this post.
 i jakiś jdownloader czy coś podobnego...

3 godziny temu, house napisał:

to zawsze tak działało

No właśnie chodzi że takie coś mam pierwszy raz, a jak już pisałem ten router mam kilka lat, a wcześniej też miałem router Asusa więc problem z DM jest mi dobrze znany ale takiego komunikatu o serwerze jeszcze nie miałem. Zmieniłem nawet dysk podłączony do routera i też nic nie pomogło, oprogramowanie też wgrywalem starsze na którym dm działało i też nic.

• Administrator

w takim razie czekaj, może pobierze się za jakiś czas lub puknij do nich tutaj

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

jeśli nadal nic, to może spróbuj zainstalować przy użyciu starszej/innej przeglądarki albo w trybie incognito

• Like it 1

• Administrator

No właśnie, może problem @MiMB dotyczy podłączonego do routera nośnika a nie aplikacji jako takiej ?

• Solution

Problem rozwiązany, nagrałem na telefon aplikacje do łączenia się z moim routerem i ona przy pierwszym połączeniu zapytała czy ustawić łączenie przez https, zrobiłem że tak i po tym od razu spróbowałem nagrać DM jeszcze raz i poszło elegancko. Dodam że tuż przed nagraniem tej apki też próbowałem nagrać DM i nie mogłem, także chyba ta apka pomogła bo nic innego już wtedy nie zmienialem. A wcześniej też kożystalem z innych przeglądarek starszych i nowszych i przez incognito też próbowałem i nic. Ale najważniejsze że już działa. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia jako rozwiązany.

• Like it 1

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• neon
      By neon
      Witam, 
      chciałem zapytać czy jak macie w domu, biurach router i sieć to czy zmieniacie czy dodajecie Serwer WINS ? czy to wogóle jest potrzebne i wymagane ? 
      "Brak dostępu/uprawnień do używania zasobu sieciowego" dodatkowo mam taki komunikat na jednym kompie w sieci. wszystko niby ok i nie mogę wejść w pliki w sieci etc. Próbowałem wszystkiego z google i nici jak na razie. 

pozdrawiam 
    • Slashdub
      By Slashdub
      Ehh, kiedy w koncu zdecydowalem sie na zakup tego routera, rysuje sie mozliwy scenariusz wyjscia Synology ze sprzetu sieciowego.
      Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie, nie wiem teraz czy kupowac ten router czy rozgladac sie za czyms innym...
      Jakies sugestie?
    • mollu
      By mollu
      Dzień dobry czy ktoś z Was konfigurował serwer VPN dla tych 2 urządzeń?
      Chciałbym najlepiej skonfigurować serwer pod OpenVPN.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.