Jump to content

RAID SHR jak powrócić do pojedynczego dysku?

Rate this topic

Recommended Posts

Miałem 2 dyski w nas jeden 8TB drugi 12TB.

Musiałem ten mniejszy wyjąć. Teraz nas piszczy (już to wyłączyłem) ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji pracy bez 2 dysku. 

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mollu

2

• Mariusz_Sz

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mariusz_Sz

Raczej nie ma takiej opcji. Przegranie danych na dysk USB i stawianie woluminów od nowa bez Raid SHR tylko jako pojedynczy wolumin

😞

kiepsko

Czy da się w takim razie zmienić wielkość volumenu?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• glorifyday
      By glorifyday
      Mam dysk 256GB, na którym mam Vistę.
      Chcę ja z pewnych względów zachować.
      Kupię dysk większy (np. 1TB) i na nim chciałbym mieć sklonowaną tę Vistę, a dodatkowo dodać Linuxa (pewnie Ubuntu) i Windows 10.

Jak to zrobić najsensowniej, w jakiej kolejności itd., żeby mieć dostęp do wszystkich trzech systemów.

Przypuszczam, że Ubuntu na końcu i bootloaderem będzie grub?

Aha... to dośc stary laptop i chyba nie obsuguje UEFI, więc pewnie trzy partycje primary, jedna extended i część woluminów na tej extended...
    • mickarp
      By mickarp
      Jeszcze tego nie robiłem, czy ktoś mnie naprowadzi?. Mam UDM i 2 AP chciałbym wydzielić sieć dla IoT i zrobić sieć gościnną bez dostępu do mojej sieci. 
    • bl4ck
      By bl4ck
      Witam, podpowie mi ktoś czy na UAP-AC-LR uzyskasz podobne szybkości jak na AC86U wifi 5Ghz karta w lapku Intel 7265?
      W tej chwili w teście iperf3 dwa metry od router ~60-70MB między komputerem stacjonarnym a notebookiem.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.