Jump to content

Netgear R7800 zrywa połączenie SFTP

Rate this topic

Tom.O
Go to solution Solved by Tom.O,

Recommended Posts

Zmieniłem router Asusa na Netgear R7800. Wgrałem najnowsze oprogramowanie Voxel. (https://www.voxel-firmware.com/Downloads/Voxel/html/r7800.html)

Przy kopiowaniu plików przez internet z jednego Synology na drugie (SFTP) zrywa połączenie.

W sieci lokalnej działa stabilnie. (po Wifi przerzucałem pliki >20GB i transfery >90MB/s)

Mam ustawione QOS.

Jak sprawdzić gdzie leży przyczyna?

• Administrator

Może w regułach QoS ? 

Tylko czy QOS może zupelnie odciąć polaczenie skoro nie ma innych źródeł transferu wntym momencie by zblizyc siendo możliwości łącza?

• Administrator

jeśli to jest voxel to może przy szyfrowanym ruchu sftp jest jakiś zgryz. Obstawiam, że się usługa wywala, ale musisz prześledzić logi...

• Solution

Wyłączyłem QOS i teraz działa transfer w 100% stabilnie. Nie wiem dlaczego miałoby się to wywalać. (SFTP było pomiędzy 2 serwerami synology). 

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.