Jump to content

Wydzielenie IoT

Rate this topic

tonyaa
Go to solution Solved by tonyaa,

Recommended Posts

Czy macie pomysł jak w Synology RT2600ac bezpiecznie wydzielić podsieć dla urządzeń IoT

Szukałem trochę w sieci ale do konkretnych, rzeczowych rozwiązań się niestety nie dokopałem...

Z góry dzięki za pomoc i nadanie kierunku ? 

Pozdrawiam,

Tony.

• Administrator

obsługi vlanów nie ma w SRM, więc poza osobnym ssid na WiFi nic nie wydzielisz... 

Dzięki za informację. czyli pozostanie mi chyba tylko dołożenie jeszcze jednego routerka z siecią w standardzie N przeznaczonego tylko na IoT... Choć chciałoby się mieć to wszystko w jednym miejscu.

Pozdrawiam,

Tony.

• Administrator

Zawsze to jakieś rozwiązanie i kontrola ruchu pomiędzy lanem a iot.

• 2 weeks later...
  • Solution

Na tą chwilę temat do zamknięcia - odkurzyłem starego i nieużywanego od lat Intellineta i na nim stawiam osobną sieć dla urządzeń IoT.

Pozdrawiam,

Tony.

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• mickarp
      By mickarp
      Jeszcze tego nie robiłem, czy ktoś mnie naprowadzi?. Mam UDM i 2 AP chciałbym wydzielić sieć dla IoT i zrobić sieć gościnną bez dostępu do mojej sieci. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.