Jump to content

Jaki smartfon warty uwagi 2020

Recommended Posts

Witam,

na początku pozdrawiam Wszystkich w tych ciekawych czasach:)

chciałem zapytać może byście doradzili jakiś dobry smartfon do 2500 zł. Oferta jest tak szeroka na rynku, że idzie troszkę zgłupieć 🙂 Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi. 

• Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• neon

6

• house

6

Top Posters In This Topic

• Administrator

za 2,5 klocka kupiłbym P30 PRO.

P30 Pro mam na liście. Ogólnie myślę również nad Oneplus nord tańszy, ale po recenzjach trochę niesmak. Jeszcze Lg velvet został 🙂 

Gdzie najlepiej P30 Pro brać ?

• Administrator
25 minut temu, neon napisał:

Jeszcze Lg velvet został

cpu ze średniaka xiaomi i tego nord'a 😉 Snapdragon 765G : https://www.kimovil.com/pl/lista-telefony-za-procesor/qualcomm-snapdragon-765g

35 minut temu, neon napisał:

Gdzie najlepiej P30 Pro brać ?

tam, gdzie masz najbliżej dobrą cenę. ja swojego wziąłem z neonet

dzięki House 🙂

a to używasz P30 pro 🙂 ile wyszedł bo często zmieniają ceny i dobrze wiedzieć w jaką cenę celować ?

jaki konfig House wybrałeś 8/256 ?

Usługi Google w pełni działają

• Administrator

Nie pamiętam, jakoś 2,4k za wersję 6/128. Wszystko działa,płatności telefonem, usługi Google, nie widzę nic niepokojącego. Poza tym skończyła się wielka "łaska" Huawei z aktualizacjami - można ogarnąć na szybko dzięki : https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/how-to/guide-how-to-flash-approved-fullota-zip-t4112775

Looknij na to :

Posted (edited)

dzięki House 🙂

przekonałeś mnie 🙂

jakiś etui polecasz ? Szkła na nim używasz ?  House, ale z tego linka coś modyfikowałeś w FW ?

Edited by neon
  • Administrator
9 godzin temu, neon napisał:

jakiś etui polecasz ?

używam Huawei P30 Pro Etui Pu Case, nie polecam Ringke Fusion Rearth

Szkła na nim używasz ?

nie, jedynie fabryczna folia

House, ale z tego linka coś modyfikowałeś w FW ?

nie, to jest fabryczny android, ale poprzez local proxy można wgrać go szybciej niż przyjedzie jako ota. Nie musisz po prostu czekać, aż gdzieś jakiś Chińczyk kliknie update dla twojego egzemplarza. To są dokładnie te same paczki, które wydaje producent. I nie mają wpływu na kolejno wydawane aktualizacje ani ich harmonogram.

• Administrator
34 minuty temu, neon napisał:

Etui zastanawiam się czy Spiegen nie będzie lepszy ?

tego nie wiem 😉, Tobie może się podobać - dla mnie były badziewiaste... 😉 

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• gabrychu
      By gabrychu
      Pewnie nie w tym miejscu piszę, ale jaki wybieracie system plików Btrfs czy ext4?
      W typie puli pamięci ma znaczenie wybór "lepsza wydajność" czy "większa elastyczność"?
      Nas będzie służył raczej jako kopia danych w firmie.
    • luky
      By luky
      Cześć,
      Jest parę podobnych tematów na forum, ale nie rozwiewają moich problemów i wątpliwości.

Planuję wykupić usługę Internetu na światłowodzie w Orange 1Gb lub Multimedii 1,2Gb, czy któregoś dostawcę odradzacie ?
      Czy do routerów w/w firm (a przede wszystkim Multimedii) można podpiąć inny sprzęt z agregacją łączy, aby wykorzystać pełną moc łącza (np. do  dwóch portów LAN routera multimedii podłączamy inny router i ustawiamy na nim link aggregation)? Sprzęt operatora jest mało wydajny, po blokowany (chyba wszędzie zablokowany tryb bridge mode) oraz z bardzo kiepskim WiFI w moim przypadku, doświadczenie z Funboxem 2.0.

W przypadku Orange wiem, że jest możliwość zastosowania ONT – terminalu światłowodowego i podpięcie bezpośrednio swojego sprzętu, ale w przyszłości jak by się zwiększyła prędkość łącza, to wtedy pozostaje mi tylko opcja router od dostawcy + mój sprzęt (aby go nie wymieniać co 2 lata) połączony przez link aggregation. Zależy mi na przyszłościowym rozwiązaniu. Wiem, że w elektronice są stale jakieś nowinki, ale bez przesady 🙂, nie wymieniam sprzętu co miesiąc 😄.

Potrzebuję rozsiać sygnał wifi (12 urządzeń) prawie po "całym" domu (3 piętra) + LAN 4 pokoje + przyszłościowo NAS Synology (agregacja).
      Router od dostawcy jest w rogu budynku na środkowym piętrze.
      Skrętka jest prawie w każdym pokoju, więc problemu z kablami nie ma.
      Dodatkowo przydała by się obsługa sprzętowa AES-NI do VPNa, nie wszystkie urządzenia by z tego korzystały i okazjonalnie.

Proszę o informacje co zmienić, co wybrać czy pójść w innym kierunku. 
      I wersja:
      router Orange/Multimedia -> Asus RT-AX88U (połączony przez link aggregation z routerem dostawcy), znajduje się na pierwszym piętrze + 2szt Asus ZenWiFi model AC lub AX (połączone przez LAN do RT-AX88U) ustawione na parterze i drugim piętrze
      Czy przy takiej konfiguracji, RT-AX88U nie będzie za podwójnym NATem ?
      Chciałbym zainstalować soft Merlina, aby ustawić routing oparty na zasadach dla VPN, ale problemem jest wtedy Mesh z tego co doczytałem ?

II wersja:
      router Orange/Multimedia -> Synology RT2600ac (link aggregation) + jakiś switch + 2szt Synology MR2200ac
      Tutaj nie pasuje mi brak AES-NI w RT2600ac i z chęcią poczekałbym na jakąś nowość, ale od dłuższego czasu brak info, a trochę czas naciska, bo używać sprzętu od operatora przez parę miesięcy to trochę lipa przy mojej konfiguracji 🙂 .
      Wyczytałem by postawić pfSense (najbardziej wydajna opcja) tylko do VPN dla kilku urządzeń (tylko ta konfiguracja i w którym miejscu to podłączyć przed czy za RT2600ac ?).

III wersja (nie bardzo orientuję się co jest potrzebne w Ubiquiti, ale podoba mi się zasilanie PoE - mniej kabli):
      router Orange/Multimedia -> UniFi Switch 16 PoE Gen2 (link aggregation) + 3szt UniFi nanoHD lub FlexHD
      + postawienie pfSense do VPN

Inne opcje, czekam na propozycje.
      Dzięki za pomoc.
    • Rainman
      By Rainman
      Witam
      Chciałbym prosić o pomoc w wyborze routera do 500 max 650zł.
      Aktualnie posiadam już dość wysłużony RT-N66U, który delikatnie mówiąc nie domaga.
      Obecnie Router ogarnia około dziesięć urządzeń na powierzchni 70m^2 w bloku z wielkiej płyty takich jak:
      RJ45 -  TV, Konsola, HTPC i NAS na mailnce. 
      Wifi – 5GHz – trzy smartphony, tablet, laptop (głównie gry sieciowe)
      WiFi - 2,4 GHz – drukarka, oraz w (izolowanej) sieci gościnnej odkurzacz.
      Z drugiej strony znajduje się router UPC - aktualny pakiet 150Mbps (w niedalekiej przyszłości 300Mbps lub 500Mbps)
      W tym budżecie znalazłem RT-AC85P , RT-AC68U, R7000. Teraz pytanie, który z nich będzie najbardziej wydajny i z dłuższym wsparciem? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.