Jump to content

Synology RT2600ac dnsmasq

Rate this topic

Recommended Posts

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eleonor

2

• house

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety nic z tego nie kapuje 🙂

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Paweł
      By Paweł
      Witam

Kilka dni temu kupiłem Synology RT2600AC . Posiadam nas tej firmy i jestem zadowolony. Mój poprzedni asus rt-ac 68u chodzi bez zastrzeżeń. Skusiłem się na synology i zaktualizowałem do najnowszej wersji srm. Na moje oko posiada słabszy sygnal wifi niż Asus. Sądziłem ze pomimo 4 anten będzie lepszy ale tak nie jest.

Teraz mam problemy z połączeniem z moim tv sony. Czy to po wifi czy po kablu jest problem. TV jest połączony ale brak internetu. Żeby było lepiej netflix działa bez problemu natomiast jak chce włączyć YouTube pisze ze nie ma połączenia z siecią.

Nie wiem jak inni użytkownicy czy u was wszystko działa bez zastrzeżeń ??? Czytałem rożne opinie oraz odwiedziłem to forum, szkoda by było go sprzedawać ale nie wszystko co w teorii nowsze i lepsze na papierze jest i takie w rzeczywistości.

Zastanawiam się nad powrotem do asusa.
      Czy warto zmieniać tego 68u na nowszy 86u czy lepiej sobie odpuścić.

Pozdrawiam

• gabrychu
      By gabrychu
      Witam
      Nowego oprogramowania nie ma i nie będzie? Minęło sporo czasu od ostatniej wersji i nic się nie dzieje.
      Kupiłem ten sprzęt ze względu na wzorowe wsparcie, które już się chyba skończyło.
      Ktoś coś wie, czy trzeba szukać coś innego 🙂
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.