Jump to content
neon

Unifi Dream Machine

Rate this topic

Recommended Posts

house

ot贸偶 to 馃槈聽to by艂聽jedyny pow贸d przesiadki na UDM dla mnie. Obiecywali i wiadomo jak si臋 obiecanki sko艅czy艂y - w SRM 2.0 - kiedy艣...

• Like it 1

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

neon

U mnie obecnie Edge + mr2200ac + UAP lite, jakby wyszed艂 SRM 2.0 z obs艂ug膮 vlan to wtedy usun膮艂bym ten ostatni.聽

house

U mnie natomiast UDM + UAP FlexHD+ UAP-AC-LR + UAP-AC-Lite i to jeszcze nie koniec... Wkr贸tce UDM PRO + UniFi Switch Flex i kilka AC-Lite

• Like it 1

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

neon

ten Switch Flex i Flex mini to na prawd臋 rewelacyjny wynalazek. 馃憤

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• OO OO
      By OO OO
      Witajcie,
      wielka pro艣ba o pomoc wyja艣niaj膮ca jasnym j臋zykiem jak nie dla fachowca od sieci czy i jak mog臋 skonfigurowa膰 sie膰 WiFi opart膮 na routerze Huawei B315 i聽Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh.
      Sie膰 z LTE na t膮 chwil臋 rozg艂aszana jest po WiFi przez Huawei B315. Chcia艂bym tak j膮 rozszerzy膰 poprzez Ubiquiti aby sygna艂 z niego pojawi艂 si臋 pod t膮 sam膮 nazw膮 jak膮 mam z B315, aby urz膮dzenia mog艂y si臋 automatycznie logowa膰 do obu router贸w.聽聽Po艂膮czenie pomi臋dzy B315 a Ubiquiti po kablu.
      Wielkie dzi臋ki za pomoc!
    • Guest house
      By Guest house
      Witam forumowicz贸w!

Zakupi艂em w艂a艣nie do domu Router USG + UAP AC LITE.
      Mieszkanie 51m2 wi臋c powinno wystarczy膰. Mam kilka pyta艅 je艣li chodzi o konfiguracje UAP wifi.

Czy kana艂y ustawi膰 r臋cznie, czy zostawi膰 na AUTO? Gdzie艣 czyta艂em, 偶e lepiej sprawdzi膰 RF i ustawi膰 r臋cznie.
      Dla 2.4Ghz ustawi膰 pasmo na 40Mhz czy 20Mhz? Tak samo dla 5Ghz 40Mhz czy 80Mhz?
      Jak膮 moc sygna艂u ustawi膰? niski, wysoki czy 艣redni... czy zostawi膰 na auto?

Czy co艣 typu offload ustawia si臋 w USG czy tylko dotyczy to ER-X? Co jeszcze warto wiedzie膰 o konfiguracji USG wzgl臋dem ustawie艅 fabrycznych?

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Planuj臋 zakup dw贸ch AP firmy ubiquiti. Zastanawiam si臋 na wyborem mi臋dzy AC LR i AC Pro.
      1. Kt贸ry model poleciliby艣cie do dwupi臋trowego domu z trzema u偶ytkownikami sieci wifi i okazyjnie dla kilku go艣ci?
      2. Czy jest mo偶liwo艣膰 wy艂膮czenia WiFi w godzinach nocnych w tych AP? Widzia艂em opcj臋 ustawienia harmonogramu dzia艂ania WiFi (WLAN schedule), ale niekt贸rzy u偶ytkownicy narzekaj膮, 偶e ona nie dzia艂a? Czy mo偶ecie to sprawdzi膰 na swoich AP Ubiquiti?
      3. Czy po ustawieniu harmonogramu dzia艂ania WiFi, punkt dost臋powy blokuje jedynie dost臋p do SSID czy jednak ca艂kowicie wy艂膮cza sw贸j sygna艂 WiFi?
      4. W przypadku, w kt贸rym mamy dwie sieci SSID, ustawienie harmonogramu WLAN b臋dzie dotyczy艂o dw贸ch sieci jednocze艣nie czy jednak jest mo偶liwo艣膰 ustawienia harmonogramu dzia艂ania WiFi oddzielnie dla ka偶dej z sieci bezprzewodowych?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.