Jump to content

rt2600ac blokowanie stron www

mollu

Recommended Posts

Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?

Czy da się ograniczyć dostęp do internetu - do stron konkretnym użytkownikom którzy mogą pracować na różnych komputerach w sieci? Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...

• Replies 1
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
8 godzin temu, mollu napisał:

Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?

zainstalować Safe Access i w profilu użytkownika dodać blokadę

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

8 godzin temu, mollu napisał:

Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...

niestety nie, jedynie jeden użytkownik (profil) przypisany do urządzenia podlega szykanom. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      @house
      Wg Twojej stopki masz teraz RT2600ac, czy po prostu aktualnie testujesz go ?
      Wymiana R7000 na wspomniany, to duży krok do przodu ? Mam mieć net 800/80 Mb/s od kwietnia, czy po WiFi i z karta w lapku AzureWave AW-CE123H na Broadcom BCM4352 - da mi wieksze prędkości ?
      Aktualnie mam 300Mb/s i osiagam po WiFi wg speedtest.net średnio 320Mb/s ...
    • WInetu007
      By WInetu007
      Może ktoś wie czy powstanie ta aktualizacja? ew. jaki router o parametrach zbliżonych do Synology RT2600ac  kupić (żeby miał też własny darmowy DDNS) żeby obsługiwał vlany?
    • Michał Baran
      By Michał Baran
      Witam
      Mam ostatnio problemy ze stabilnością sieci i zrobiłem wczoraj reset do ustawień fabrycznych bo miałem jakieś komunikaty o zachodzenie na siebie sieci WAN  i LAN.
      W dalszym ciągu się zrywa połączenie ale inna kwestia to Safe Acces, który niby jest aktywny ale w zasadzie to nigdzie go nie ma .
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.