Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

rt2600ac blokowanie stron www

Rate this topic

Recommended Posts

Guest mollu

Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?

Czy da się ograniczyć dostęp do internetu - do stron konkretnym użytkownikom którzy mogą pracować na różnych komputerach w sieci? Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...

house
8 godzin temu, mollu napisał:

Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?

zainstalować Safe Access i w profilu użytkownika dodać blokadę https://www.synology.com/pl-pl/knowledgebase/SRM/help/SafeAccess/safeaccess_profile

8 godzin temu, mollu napisał:

Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...

niestety nie, jedynie jeden użytkownik (profil) przypisany do urządzenia podlega szykanom. 

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• sachy
      By sachy
      Proszę o informację w jaki sposób najlepiej ustawić Wifi w routerze RT2600AC.
      Jakie opcje powinny być ustawione w wifi 2,4 a jakie w 5.
      Ewentualnie jeszcze ustawienia smart connect.
    • sachy
      By sachy
      Jak w temacie. Który router będzie lepszy pod względem zasięgu sieci, prędkości po wifi 2,4 i 5 oraz na porcie USB 3.0?
      Czy Asus posiada zdalną apkę do zarządzania?

• kros881
      By kros881
      Witam wszystkich
      Jestem nowy na tym forum wiec należy się przywitać.
      Panowie mam ten router Synology RT2600ac od kilku dni , dostałem go w prezencie od dziewczyny , a już od jakiegoś czasu mam wykupioną usługę VPN u dostawcy NordVPN.
      Moje pytanie czy na tym routerze da się tak ustawić żeby wszystko szło przez ten NordVPN ? żeby wszystkie urządzenia w domu po Wifi i Lan łączyły się w tym routerze przez ten właśnie  VPN.
      Wiem ze na stronie NordVPN pokazane jest to na kilu routerach ale nie ma tego synology i nie wiem jak i czy w ogóle można to zrobić na tym routerze - a ja nie jestem dobry w tym temacie , jeśli można , to czy ktoś może mi to opisać krok po kroku , będę bardzo wdzięczny 🙂
      Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.