Jump to content

Problem z konfiguracją MR2200ac

Rate this topic

gabrychu

Recommended Posts

gabrychu

Mam problem z konfiguracją MR2200ac, próbuje już trzeci raz i za każdym razem mam informację "Nie można nawiązać połączenia".

W logach - Wi-Fi point [salon] failed to join mesh network.

Oba sprzęty stoją koło siebie. Na RT2600ac włączona tylko sieć 5GHz, włączony poziom zabezpieczeń WPA2-Personal, filtr adresów MAC wyłączony.

Telefony bez problemu łączą się z siecią.

Schowek01.jpg

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

• gabrychu

3

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

włącz pasmo 2,4GHz, przestaw tryb sieci bezprzewodowej i kanały w tryb auto i spróbuj ponownie...

gabrychu

Dopiero po przywróceniu ustawień domyślnych na RT2600ac udało się połączyć MR2200ac.

Tylko nie wiem po co jest sieć 5GHz-2 :)

Schowek02.thumb.jpg.007c4f0242076a1e15a89b2ff5cac8c5.jpg

• Administrator
9 minut temu, gabrychu napisał:

Tylko nie wiem po co jest sieć 5GHz-2

1540394950_NOJiT.jpg

5 GHz-1 używane jest wyłącznie do transmisji do głównego punktu Wi-Fi, a 5 GHz-2 wykorzystywane jest do łączenia klientów.

• Administrator

To nie ma znaczenia, fizycznie interfejs nadal pozostaje na swoim miejscu ;) MR2200ac ma 3 radia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• mollu
      By mollu
      Właśnie na dniach mam go otrzymać. 
      Moja sieć składa się obecnie z nanoHD + laptopy na Intel AX200 i jeden na AX210
      Sieć 5ghz ustawiona na kanał 36 i 160HT
      Nowy ap będzie umieszczony w małym pomieszczeniu i tylko w nim mają się łączyć sprzęty. Zależy mi na wydajności (szybkości) i niskich opóźnieniach.
      nanoHD będę chyba musiał zmienić na 80HT i jakie mu kanały ustawić - bo nadal chyba kanał 36 będzie zarezerwowany dla 160HT? 
    • daniel
      By daniel
      Witam wszystkich mam problem w DDNS z zewnętrznym adresem .
      Wprowadziłem nazwy Hosta i niestety nie widać zewnętrznego adresu IP 
      Status pokazuje wystąpił błąd sieciowy
      Proszę o pomoc jaka może być przyczyna dostawca sieci internetowej twierdzi że port 80-443 Nie są zablokowane.

• Mariusz_Sz
      By Mariusz_Sz
      Witam

Jakieś 3 miesiące temu zauważyłem, że używając Synology Active Backup for Buissnes dla 30 maszyn, przedłużenie certyfikatu o trzy miesiące przed jego wygaśniecięm powoduje na wszystkich komputerach bark synchronizacji w aplikacji klienckich. Aplikacja twierdzi, że zmienił się certyfikat SSL. Wystarczy oczywiście kliknąć, tak zgadzam się i zatwierdzić, ale musze to robić na 30 maszynach. Wcześniej tego nie było. Spróbowałem znowu przedłużyć certyfikat po 30 dniach i znowu kwiatki. 

Coś się zesr@ło i co 3 miesiące będę miał kwiatki. Jest to uciążliwe.... 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.