Jump to content

Czy Synology QuickConnect jest bezpieczne ?

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

osobiście nie używam. Czy jest bezpieczne ? trudno powiedzieć... Wg Synology na pewno tak. Osobiście zawsze miałem opory przed wystawianiem czegoś na zewnątrz mechanizmem nad którym nie mam kontroli.

Guest neon

ja właśnie się waham. poczytałem trochę w google i skrajne opinie na temat tego rozwiązania. Większość pokrywa się z Twoim zdaniem. 

a w ogóle łączysz się zdalnie z routerem ? Przez synology vpn ? czy jakiś inny sposób ?  

• Administrator

Nie łączę się. Mam internet od T-Mobile bo mi się światłowód z3sr@ał i nie mam innego połączenia. W tej opcji nie mam możliwości użycia publicznego IP. 

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Mariusz_Sz
      By Mariusz_Sz
      Bądź co bądź ale Synology może być droższy nawet o 100% nawet kosztem hardware, ale i tak wybiorę SYNOLOGY!

P.S. Ostatnio bawię się Raspberry PI 4 i pokochałem to urządzenie! Mam mnóstwo emulatorów starych komputerów Atari ST i AMIGI i powiem Ci, że cieszę się jak dziecko 😉
    • house
      By house
      QNAP QXG-10G1T vs Synology E10G18-T1 - jak myślicie - te modele kart sieciowych 10GbE różnią się czymś?

Nie 😉 To ten sam model karty 😉 

Nawet tym samym narzędziem Aquantia AQtion Firmware Update Tool aktualizuje się ich FW :
      Aquantia AQtion Firmware Update Tool [Version 1.5.0] *** Important notice *** Update utility is only supported for certain systems. Please refer README file for supported systems. Proceed with update? (y/n): y _____________________________________________________________________________________________________ No Name Firmware Update status Device MAC address _____________________________________________________________________________________________________ 1 QNAP QXG 10GbE Network Adapter #2 3.0.33 Available: 3.1.118 07B1-07B11BAA **:**:**:**:*:* _____________________________________________________________________________________________________ *** Important notice *** The network connection may be dropped during the update process. Please complete all network activity before updating. Enter adapter number or 'q' for quit without update >1 === + Adapter: QNAP QXG 10GbE Network Adapter #2 |-- HWID: VEN_1D6A&DEV_07B1&SUBSYS_07B11BAA |-- Backing up... [OK] |-- Updating... [OK] |-- New firmware version: 3.1.118 |-- Trying to reload firmware... [OK] |-- Restarting device driver... [OK] === Firmware update finished! Press any key... Aquantia AQtion Firmware Update Tool [Version 1.5.0] *** Important notice *** Update utility is only supported for certain systems. Please refer README file for supported systems. Proceed with update? (y/n): y ______________________________________________________________________________________ No Name Firmware Update status Device MAC address ______________________________________________________________________________________ 1 Synology E10G18-T1 3.1.30 Available: 3.1.118 07B1-10017053 **:**:**:**:**:** ______________________________________________________________________________________ *** Important notice *** The network connection may be dropped during the update process. Please complete all network activity before updating. Enter adapter number or 'q' for quit without update >1 === + Adapter: Synology E10G18-T1 |-- HWID: VEN_1D6A&DEV_07B1&SUBSYS_10017053 |-- Backing up... [OK] |-- Updating... [OK] |-- New firmware version: 3.1.118 |-- Trying to reload firmware... [OK] |-- Restarting device driver... [OK] === Firmware update finished! Press any key... 😉
      https://www.morele.net/porownaj/5762153,4899995/14/0/
    • house
      By house
      Stara miłość nie rdzewieje - powiadają 😉 Dzięki uprzejmości przemiłych Pań z polskiego oddziału Synology mam okazję pobawić się trochę ciekawym rozwiązaniem NAS - modelem DS1621xs+. 

Serwer pomieszka u mnie kilka tygodni, a ja sprawdzę co ma nowego do zaoferowania względem posiadanego przeze mnie obecnie modelu DS3018xs.
      Jeśli macie jakieś sugestie, życzenia bądź pytania odnośnie testów czy samego NAS'a - zapraszam do dyskusji w tym temacie. ☮️
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.