Jump to content

Czy Synology QuickConnect jest bezpieczne ?

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

osobiście nie używam. Czy jest bezpieczne ? trudno powiedzieć... Wg Synology na pewno tak. Osobiście zawsze miałem opory przed wystawianiem czegoś na zewnątrz mechanizmem nad którym nie mam kontroli.

Guest neon

ja właśnie się waham. poczytałem trochę w google i skrajne opinie na temat tego rozwiązania. Większość pokrywa się z Twoim zdaniem. 

a w ogóle łączysz się zdalnie z routerem ? Przez synology vpn ? czy jakiś inny sposób ?  

• Administrator

Nie łączę się. Mam internet od T-Mobile bo mi się światłowód [email protected]ł i nie mam innego połączenia. W tej opcji nie mam możliwości użycia publicznego IP. 

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam,
      planuję remont w domu, razem 3 kondygnacje, każda po ok. 45 m2. Przy okazji mógłbym rozprowadzić internet przewodowo. Czy warto w obecnych czasach instalować skrętkę w ścianach czy jednak postawić już tylko na WiFi? Z tego co widzę, to sieci bezprzewodowe cały czas się rozwijają, więc pytanie czy jest sens montować kabel 1Gb (myślałem o UTP cat6), skoro za rok czy 2 po WiFi będę miał już szybsze prędkości. Jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu "mesh"? Obecnie internet to Orange światłowód 600/100 Mbps.
      Pozdrawiam
    • bl4ck
      By bl4ck
      Witam, podpowie mi ktoś czy na UAP-AC-LR uzyskasz podobne szybkości jak na AC86U wifi 5Ghz karta w lapku Intel 7265?
      W tej chwili w teście iperf3 dwa metry od router ~60-70MB między komputerem stacjonarnym a notebookiem.
    • Smolisty
      By Smolisty
      OpenVPN - RSA Encryption 1024 bit czy 2048 bit

Cześć.
      Wiem że szyfrowanie 2048 bit jest silniejsze od 1024 bit ale czy możecie mi powiedzieć jak wpływa jedno i drugie szyfrowanie na wydajność i obciążenie samego routera lub np. komputera - czy ma to jakiś wpływ, jeżeli tak to jaki ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.