Jump to content

RT-AC68U - OpenVPN - konfiguracja

Guest house

Recommended Posts

Guest muzykcb

Cześć.

Koleżanki i Koledzy, co należy zmienić aby połączyć się przez OpenVPN z zasobami sieciowymi.

Windows 10 HOME

RT-AC68U (najnowsze oprogramowanie ASUSA)+ dysk 4GB

Błędy które OpenVPN wyświetla na czerwono (wersja OpenVPN najnowsza):

WARNING: --ns-cert-type is DEPRECATED.  Use --remote-cert-tls instead.

WARNING: this configuration may cache passwords in memory -- use the auth-nocache option to prevent this

There are no TAP-Windows adapters on this system.  You should be able to create a TAP-Windows adapter by going to Start -> All Programs -> TAP-Windows -> Utilities -> Add a new TAP-Windows virtual ethernet adapter.
Exiting due to fatal error

1.JPG

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
22 godziny temu, muzykcb napisał:

co należy zmienić aby połączyć się przez OpenVPN z zasobami sieciowymi.

np

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

Guest muzykcb
59 minut temu, house napisał:

np

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

Tak widziałem to na stronie ASUS ale niestety problem jest gdzieś indziej nie wspomnę o oprogramowaniu które ma częściowo inne opcje.

• Administrator
W dniu 28.04.2019 o 00:45, muzykcb napisał:

There are no TAP-Windows adapters on this system

oznacza, że nie zainstalował się poprawnie klient opnvpn (a tak naprawdę to wirtualna karta sieciowa używana do zestawiania połączenia). Uruchom instalator jako administrator.

Guest muzykcb
4 godziny temu, house napisał:

oznacza, że nie zainstalował się poprawnie klient opnvpn (a tak naprawdę to wirtualna karta sieciowa używana do zestawiania połączenia). Uruchom instalator jako administrator.

Miałeś racje, po ponownej instalacji OpenVpn wszystko ruszyło.

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• mollu
      By mollu
      Właśnie na dniach mam go otrzymać. 
      Moja sieć składa się obecnie z nanoHD + laptopy na Intel AX200 i jeden na AX210
      Sieć 5ghz ustawiona na kanał 36 i 160HT
      Nowy ap będzie umieszczony w małym pomieszczeniu i tylko w nim mają się łączyć sprzęty. Zależy mi na wydajności (szybkości) i niskich opóźnieniach.
      nanoHD będę chyba musiał zmienić na 80HT i jakie mu kanały ustawić - bo nadal chyba kanał 36 będzie zarezerwowany dla 160HT? 
    • Smolisty
      By Smolisty
      OpenVPN - RSA Encryption 1024 bit czy 2048 bit

Cześć.
      Wiem że szyfrowanie 2048 bit jest silniejsze od 1024 bit ale czy możecie mi powiedzieć jak wpływa jedno i drugie szyfrowanie na wydajność i obciążenie samego routera lub np. komputera - czy ma to jakiś wpływ, jeżeli tak to jaki ?
    • sachy
      By sachy
      Proszę o informację w jaki sposób najlepiej ustawić Wifi w routerze RT2600AC.
      Jakie opcje powinny być ustawione w wifi 2,4 a jakie w 5.
      Ewentualnie jeszcze ustawienia smart connect.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.