Jump to content

RT2600AC problem z Download Station

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest Mario Brot

Witam na ruterze zainstalowany mam pakiet Download Station w wersji 3.5-2991, oczywiście firmware routera również najnowszy. Niestety program nie może pobrać pliku o rozmiarze powyżej 4 GB. Dysk był w oryginalnym formacie EXT4 oraz w NTFS. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

1835170635_downloadstation.thumb.jpg.1053c9015df49ddd232807d045621a8a.jpg

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

Na obu systemach plików jest podobnie ? Takie ograniczenie posiada FAT32 - na pewno zapisujesz pobierane dane (również tmp) w poprawnej lokalizacji ?

Guest Mario Brot

Strzał w dziesiątkę, dziękuję za pomoc. Lokalizacja tymczasowa DS była automatycznie przypisania do karty SD. Już zmieniłem lokalizację na dysk USB i wszystko hula jak należy. Temat do zamknięcia.

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• WInetu007
      By WInetu007
      Może ktoś wie czy powstanie ta aktualizacja? ew. jaki router o parametrach zbliżonych do Synology RT2600ac  kupić (żeby miał też własny darmowy DDNS) żeby obsługiwał vlany?
    • daniel
      By daniel
      Witam wszystkich mam problem w DDNS z zewnętrznym adresem .
      Wprowadziłem nazwy Hosta i niestety nie widać zewnętrznego adresu IP 
      Status pokazuje wystąpił błąd sieciowy
      Proszę o pomoc jaka może być przyczyna dostawca sieci internetowej twierdzi że port 80-443 Nie są zablokowane.

• Michał Baran
      By Michał Baran
      Witam
      Mam ostatnio problemy ze stabilnością sieci i zrobiłem wczoraj reset do ustawień fabrycznych bo miałem jakieś komunikaty o zachodzenie na siebie sieci WAN  i LAN.
      W dalszym ciągu się zrywa połączenie ale inna kwestia to Safe Acces, który niby jest aktywny ale w zasadzie to nigdzie go nie ma .
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.