Jump to content

Synology Router RT2600ac zwiększenie mocy sygnału

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Witam

świeżo kupiłem Synology Router RT2600ac wymieniłem na starego Asusa bo miało być lepiej i nie jet tak dobrze .

Mam pytanie

1. czy jest możliwość zwiększyć moc w ustawieniach?  

2. czy można wymienić anteny na mocniejsze (coś takiego ma TPlink)

Wiem że najłatwiej kupić Synology Mesh Router MR2200ac ale może jest inne rozwiązanie bez wydawania 600zl.

proszę o pomoc.

• Administrator

pisałeś w innym temacie, że 

W dniu 25.01.2019 o 11:24, pepe96 napisał:

Kupiłem i zasięg się poprawił

więc jednak nie ?

21 minut temu, pepe96 napisał:

1. czy jest możliwość zwiększyć mocw ustawieniach?  

tak https://www.synology.com/pl-pl/knowledgebase/SRM/tutorial/Wi_Fi/Why_is_the_Wi_Fi_signal_weak_and_how_can_I_improve_it

21 minut temu, pepe96 napisał:

2. czy można wymienić anteny na mocniejsze (coś takiego ma TPlink)

tak, jak najbardziej - są odkręcane przecież...

- ustawianie w opcjach zaawansowany miałem poprawione

jutro do sklepu po anteny dam znać

co do lepszego zasięgu to jednak u córki w pokoju jest kiszka, nie radzi sobie z dwiema ścianami. Muszę mieć pancerną chatę a nie wiedziałem :)

ile decybeli mają te w synology?

Edited by pepe96
  • Administrator
39 minut temu, pepe96 napisał:

ile decybeli mają te w synology?

Cytat

2.4 GHz: 4.5dBi max, 5 GHz: 3.6dBi max

40 minut temu, pepe96 napisał:

Muszę mieć pancerną chatę a nie wiedziałem :)

:D 

Po analizie tego co mi wysłałeś, została wiertarka i przeniesienie rutera na ścianę z drugiej strony . Zdało to egzamin. ale gdyby nie okazja cenowa za ruter 650zł (używany) i musiał bym kupić w sklepie to bym go oddał, nie zrobił tak kolosalnej różnicy. Kolosalna różnica jest jednak w oprogramowaniu . wszystkim producentom ruterów polecam by wzięli przykład z tego SRM .

Bardzo dziękuję temat do zamknięcia

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• WInetu007
      By WInetu007
      Może ktoś wie czy powstanie ta aktualizacja? ew. jaki router o parametrach zbliżonych do Synology RT2600ac  kupić (żeby miał też własny darmowy DDNS) żeby obsługiwał vlany?
    • Tom.O
      By Tom.O
      W Synology (DS218+) mam wsadzone 2 dyski jako osobne wolumeny - SSD oraz HDD. Chciałbym wymienić HDD na model o większej pojemności.
      Czy mogę po prostu wyciągnąć ten stary HDD i włożyć nowy i przegrać potem pliki?
      Sam DSM  jest instalowany na wszystkich wsadzonych dyskach więc w teorii operacja powinna zakończyć się sukcesem, ale wolę zasięgnąć opinii ekspertów.

Jeżeli to coś zmienia to przy instalacji najpierw wsadziłem SSD, zainstalowałem wszystko i potem dołożyłem HDD.
    • RSK
      By RSK
      Witam.

Czy posiadając router ASUS-a (np. GT-AC5300 lub podobny) oraz stały adres IP można router ustawić tak aby na podłączonym telewizorze oglądać Netflixa z USA ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.