Jump to content
  • Similar Content

• konrad573
      By konrad573
      Witam. Mam publiczne ip, router asus rapture ac 2900. Wszystko chyba ok działa. Jest problem jedynie że upnp mimo że jest włączone to nie znajduję: Port mapowania UPnP NAT:    Nieudane [MiniUPnP (http://miniupnp.free.fr/)]. Aktualizowałem oprogramowanie, nic chyba nie ruszałem. A włączone jest upnp ,ale ponowne włączanie nic nie daję. Wcześniej było tak żę było że znalazło i adres routera był i działało. Z portami przekierowywania nie ma problemu są otwarte. Na samym modemie technicolor też upnp nie działa. Dużo wcześniej było też że na samym modemie upnp nie działało a na routerze bez problemu. A teraz nawet na routerze nie działa.
    • Guest house
      By Guest house
      Witam.
      Czy możecie mi podpowiedzieć jaki jaki router ustawić w trybie brigde, a jaki jako router mam r7500 i ac87u. z resztą nawet nie wiem czy potrzebuję oba.
      jeden jest na parterze drugi na pietrze. Wcześniej używałem tylko ac87u i jakoś szło, zmieniłem lapka teraz mam Msi i kartę wifi Intel3165 jakoś mnie ta karta nie powala.
      Macie jakiś pomysł jak najlepiej wykorzystać potencjał tych urządzeń. A i nie wiem dlaczego nie widzę mojego dysku podpiętego do ac87u. na nowym lapku. sprawdzę czy na starym widzę.

aa i ja używam kompa na piętrze.
      i zastanawiam się nad zmianą karty wifi.

Na drugim lapku starym acerze ze zmienioną kartą wifi na ac broadcom ( nie pamiętam jaka ) lepiej zestawia się łącze na 5GHz do routera ac87u na parterze 866Mb/s niż do r7500 na pietrze ( tu używam lapka ). łącze zestawia się na 400Mb/s.
      Testowałem transfery do HDD podpiętego do ac87u i tu to samo szybciej bezpośrednio do ac87u niż przez stojący bliżej r7500.
      Nie kumam dlaczego tak jest.
    • BartD
      By BartD
      Witajcie Mam problem z przełączeniem się wan'ów.
      Firma - 10 komputerów (stacjonarki) - router TP-Link W8970 v3 (neostrada) i modem USB LTE Huawei E3372HiLink (orange).
      Standardowo DHCP i adresacja 192.168.0.1 routera oraz 192.168.1.1 modemu LTE (ip przypisany niestety na stale).
      Przy braku neostrada router ladnie przelacza sie na modem LTE ale niestety adresacja sie zmienia i komputery dostaja adresy z sieci 192.168.1.0 a co najwazniejsze 'gina' drukarki ze stalym ip z sieci 192.168.0.1.
      Kupilem na testy Huawei B535 ale tutaj tez przelaczanie sie sieci powoduje zmiane adresów.

Czy któryś  z modemów-routerów Asusa z dual wan potrafi przelaczac wan'y a jednoczesnie z dhcpa rozdawac adresy z jednej wyznaczonej sieci ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.