Jump to content

aicloud dostęp innych kont

Guest house

Recommended Posts

witam

chciałbym się dowiedzieć dlaczego tylko ja mam dostęp do aicloud. Utworzyłem jeszcze dwa inne konta jak widać na zdjęciu i nie mogę się zalogować na nie o co chodzi ????

1.png

• Replies 15
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

wg screena nadałeś uprawnienia zapis/odczyt dla cesio, przełącz się na drugie konto i zrób to samo.

• Administrator

jaką grupę roboczą ustawiłeś w Windows ? ustaw to samo w routerze i w OS, restart i sprawdź czy działa

WORKGROUP 

You do not have the required permissions to view the images attached to this post.

You do not have the required permissions to view the images attached to this post.

• Administrator

to widzę, chodzi jednak o to aby w obu miejscach była ta sama nazwa.

jest

Ja wchodzę przez swojego ddns w przeglądarce i tylko ja mogę się zalogować. A na ftp utworzyłem kilka kont i wchodzę z każdego i inni tez wchodzą na swoich kompach gdzie indziej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiec nic z tego ????

Zgłosiłem do serwisu Asusa problem wysłałem im logi i przekaza dalej i zobaczą co jest. Bo to nowy router rt ax88u i zrobią to szybko bo możliwe ze jest błąd w oprogramowaniu.

Spoko. Bo na moim routerze gt ac5300 chodziło dodawanie wielu kont do AiCloud i do ftp i działało. Tutaj tylko działo ftp dla wielu kont a aicloud już nie.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.