Jump to content

Aicloud 2.0

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

witam
mam włączoną usługę aiclodu 2.0 i ftp serwer do dysku który jest podłączony do mojego routera. I chcąc się zalogować na aicloud poprzez przeglądarkę mam ustawiony ddns i loguje się normalnie loginem i hasłem jakie mam ustawione do wejścia do routera. Natomiast żeby wejść na ftp już nie mogę się zalogować danymi admina bo nie wchodzi tak samo wejść na dysk poprzez otoczenie sieciowe w windows 10 też nie wejdzie. Logi administracyjny wejdzie tylko poprzez przeglądarkę a ftp już nie działa muszę utworzyć kolejno konto wtedy wchodzi.

Wersja aicloud przez przeglądarkę działa przez konto którym się loguje do routera ale już z poziomu windows 10 nie i ftp też nie działa dla tego loginu muszę zrobić inne i wtedy się loguje.

1.png

2.png

3.png

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

jeśli rozwiniesz przy ikonce dysku listę folderów powinieneś mieć możliwość ustawienia uprawnień dla swojego konta do nich.

dobra ok już wiem co jest mam podłączone stare konto do dysku tylko nie wiem jak mam go rozłączyć za pomocą net use 

jest połączony jak widać na starym koncie i nie wiem jak mam go rozłączyć ????

1.png

• Administrator

spróbuj 

net use * /d

lub

net use \\server\share /delete
klist purge

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.