Jump to content

RT2600ac - jakie pliki sa w logach

Guest house

Recommended Posts

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

nikt tego nie wie poza operatorami wsparcia. Dość ogólnikowa informacja znajduje się tutaj : 

You do not have the required permissions to view links attached to this post.

Dodatkowo taka informacja widnieje w KB :

Cytat

Co należy wiedzieć o naszych usługach pomocy technicznej

O Twój serwer Synology NAS dbamy tak samo, jakby należał do nas.

Twojego serwera Synology NAS używamy tylko do celów diagnostyki systemu. Synology nie uzyskuje dostępu do jakichkolwiek innych informacji osobistych na serwerze Synology NAS ani ich nie ujawnia.

to samo dotyczy SRM.

• Administrator
12 godzin temu, csm31458 napisał:

maly off-topic: dziala tobie statystyka pamieci  , procesora czy sieci?

tak, działa.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      @house
      Wg Twojej stopki masz teraz RT2600ac, czy po prostu aktualnie testujesz go ?
      Wymiana R7000 na wspomniany, to duży krok do przodu ? Mam mieć net 800/80 Mb/s od kwietnia, czy po WiFi i z karta w lapku AzureWave AW-CE123H na Broadcom BCM4352 - da mi wieksze prędkości ?
      Aktualnie mam 300Mb/s i osiagam po WiFi wg speedtest.net średnio 320Mb/s ...
    • WInetu007
      By WInetu007
      Może ktoś wie czy powstanie ta aktualizacja? ew. jaki router o parametrach zbliżonych do Synology RT2600ac  kupić (żeby miał też własny darmowy DDNS) żeby obsługiwał vlany?
    • Guest house
      By Guest house
      Witam
      Na wstępie życzę wszystkim jeszcze Wesołych Świąt.
      Mam kilka pytań odnośnie w/w routera.
      Chciałbym zapytać jakie oprogramowanie wgrać aby korzystać z downloadera http i czy jest możliwość postawienia serwera na dysku zewnętrznym coś jak shell na linuksie.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.