Jump to content

RT2600ac - jakie pliki sa w logach

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

• Administrator

nikt tego nie wie poza operatorami wsparcia. Dość ogólnikowa informacja znajduje się tutaj : https://www.synology.com/pl-pl/company/legal/privacy

Dodatkowo taka informacja widnieje w KB :

Cytat

Co należy wiedzieć o naszych usługach pomocy technicznej

O Twój serwer Synology NAS dbamy tak samo, jakby należał do nas.

Twojego serwera Synology NAS używamy tylko do celów diagnostyki systemu. Synology nie uzyskuje dostępu do jakichkolwiek innych informacji osobistych na serwerze Synology NAS ani ich nie ujawnia.

to samo dotyczy SRM.

• Administrator

a nie prościej zapytać ich support? znalazłeś coś istotnego w tym jednym pliku ?

• Administrator
12 godzin temu, csm31458 napisał:

maly off-topic: dziala tobie statystyka pamieci  , procesora czy sieci?

tak, działa.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Na wstępie życzę wszystkim jeszcze Wesołych Świąt.
      Mam kilka pytań odnośnie w/w routera.
      Chciałbym zapytać jakie oprogramowanie wgrać aby korzystać z downloadera http i czy jest możliwość postawienia serwera na dysku zewnętrznym coś jak shell na linuksie.
    • house
      By house
      Lepiej późno niż wcale - zmiany w UniFi Network Controller 6.1.51 (na razie beta release) - WPA3 zawita do AP Ubiquti z FW 5.43 i wyższym.
      Lista obsługiwanych modeli :
      UAP-AC-Pro, UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR, UAP-AC-EDU, UAP-AC-M, UAP-AC-M-Pro, UAP-AC-IW, UAP-AC-IW-Pro, UAP-AC-HD, UAP-AC-SHD, UAP-XG, UWB-XG, UAP-nanoHD, UAP-HD-IW, UAP-FlexHD, UAP-BeaconHD, U6-Lite, U6-LR  
    • Michał Baran
      By Michał Baran
      Witam
      Mam ostatnio problemy ze stabilnością sieci i zrobiłem wczoraj reset do ustawień fabrycznych bo miałem jakieś komunikaty o zachodzenie na siebie sieci WAN  i LAN.
      W dalszym ciągu się zrywa połączenie ale inna kwestia to Safe Acces, który niby jest aktywny ale w zasadzie to nigdzie go nie ma .
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.