Jump to content

Funbox 2.0+zewnętrzny router

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest Mr.Ed

Rzadko zasięgam porad, niestety, dzisiaj jestem zmuszony. Orange "uszczęśliwiło" mnie dzisiaj urządzeniem Funbox 2.0 z racji przesiadki z adsl2 na vdsl, i poległem przy próbie połączenia tego złomu z moim routerem. Do tej pory korzystałem z własnego modemo-routera linksysa w którym miałem wyłaczone radio (służył mi jako modem adsl), połączonego kablem z routerem xiaomi router 3 poprzez ppoe. Chciałbym tak samo zrobić z funboxem, tzn. wykorzystać go jako modem w połączeniu z routerem, i nie daję rady. Zna ktoś skuteczny sposób konfiguracji ?

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• neon

1

• house

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Orange z tego co wiem nie wyraża zgody na tryb bridge z funbox. Chyba, że dla Ciebie zrobią wyjątek. Zadzwoń i zapytaj techników z Orange. W jednej mojej lokalizacji już 5 miesięcy czekam na wyłączeniu pasma hotspot free właśnie z Funbox. Sam już dawno zapomniałem nawet, że takie zlecenie złożyłem:) Tego też p-nie nie dało rady wyłączyć. Sam jestem ciekawy czy może w Twoim przypadku pójdą na rękę klientowi. :)

pozdrawiam 

Guest Mr.Ed

Problem fixed. Miałem błędnie wpisany adres ip funboxa w routerze xiaomi. W tej chwili wifi w funboxie mam wyłączone, i korzystam tylko z  radia w xiaomi, czyli wszystko działa jak należy.

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.