Jump to content

Dostępność UAP-nanoHD

Guest house

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
W dniu 26.04.2018 o 10:30, PACO napisał:

UAP nanoHD już w ofercie Senetic.pl w cenie zł. 760. Dostępność w czerwcu br.

to świetna wiadomość (przynajmniej dla mnie ;)), ale możesz @PACO pokazać palcem skąd takie info o dostępności ?

Guest PACO

Pozdrawiam serdecznie @house. Nie pokazuje palcem, bo jestem dobrze wychowany. Wiadomość tą uzyskałem telefonicznie od opiekuna produktu. Firma bardzo solidna, więc można na niej polegać. Obecna cena, choć tylko na papierze to 680 PLZ.

• Administrator

Dzięki @PACO za informacje. Dostępne są od ręki jedynie 5-packi UAP-nanoHD, a ze względu na transport morski pojedyncze sztuki będą w sprzedaży dopiero na przełomie czerwca/lipca. No cóż, czekam... :)

• Administrator
W dniu 7.05.2018 o 10:09, PACO napisał:

Obecna cena, choć tylko na papierze to 680 PLZ

za pre-order w senetic z wysyłką zapłaciłem dziś 726 PLN.

• 1 month later...
  • Administrator

W końcu dotarł :) 

You do not have the required permissions to view the images attached to this post.

• 1 year later...
  • Administrator
7 godzin temu, house napisał:

To jak ich AP działają w Wave2 wiem

możesz rozwinąć...

• Administrator
Teraz, Idanit napisał:

możesz rozwinąć...

no, tak jakby nie działają tak jak powinny - przynajmniej nie tak jak np RT2600ac - konkretnie w 160MHz szerokości kanału. Ich zasięg jest naprawdę dobry, ale nie idzie w parze z wydajnością.

• Administrator

nanoHD czy HD? Miałem u siebie przez tydzień nanoHD i AC-Pro i oddałem, ale bałem się gdziekolwiek komentować, że to wina mojej nieumiejętnej konfiguracji. Śledzę grupę Ubiquiti Polska na FB, nawet zadałem ze dwa pytania, ale myślałem, że mnie zjedzą jak napisałem, że mi trochę słabo działa. Z tym, że ja byłem rozczarowany i wydajnością i zasięgiem. 

• Administrator

@Idanit - nanoHD.  Ja się nie bałem bo pisałem tylko u siebie :) 

5 minut temu, Idanit napisał:

Śledzę grupę Ubiquiti Polska na FB, nawet zadałem ze dwa pytania, ale myślałem, że mnie zjedzą jak napisałem, że mi trochę słabo działa

z nimi tak jak z wyznawcami tomato - szkoda kopać się z koniem ;) 

5 minut temu, Idanit napisał:

Z tym, że ja byłem rozczarowany i wydajnością i zasięgiem

zasięgiem nie byłem rozczarowany bo prezentował się całkiem zacnie (a miałem go w dość zaszumionym blokowisku) ale wydajność to była jakaś parodia (zwłaszcza w porównaniu do ceny jak za takie małe pudełko).

• Administrator
30 minut temu, house napisał:

zasięgiem nie byłem rozczarowany bo prezentował się całkiem zacnie

Przez przypadek złamałem antenę w AC87U, myślałem, że jakoś to będzie, ale syn już następnego dnia "delikatnie dał znać", że coś jest nie tak z siecią. Gdzie nie zajrzysz, Unifi to Unifi tamto, stwierdziłem spróbuje... ruter, AC Pro, rzeźba... bez rewelacji, odesłałem Pro, zamówiłem nanoHD, nie powiem dużo lepiej ale ździebko lepiej niż na tym ze złamaną anteną, czas się kończył odesłałem wszystko. Nie powiem soft, możliwości konfiguracji, mnogość opcji, robią wrażenie... ale 1300 plnów (Unifi Controller miałem w dockerze na Qnapie) to trochę sporo jak za soft. Ja robiłem testy, pomiary, w różnych lokalizacjach, przyjechał nowy Asus syn po godzinie gry przyszedł i zakomunikował, że ten zostaje.

Straszy hype się zrobił na te Ubiquiti, ale trochę to chyba takie lekkie sekciarstwo się robi.

Choć nie powiem mi ten UDM powyżej się nawet, podoba i jeśli soft jest ten sam, to na pewno dam mu szansę ? 

EDIT: oj a co to, temat się zmienił? Teraz moje pytania o model AP i nawiązanie do UDM wyglądają jakbym jakiś średnio rozgarnięty był ?

• Administrator
9 godzin temu, Idanit napisał:

Choć nie powiem mi ten UDM powyżej się nawet, podoba i jeśli soft jest ten sam, to na pewno dam mu szansę

ten sam

EDIT: oj a co to, temat się zmienił?

skręciliśmy w tamtym wątku w stronę AP'ków ;) 

Teraz moje pytania o model AP i nawiązanie do UDM wyglądają jakbym jakiś średnio rozgarnięty był

oj tam, link 

;)

Straszy hype się zrobił na te Ubiquiti, ale trochę to chyba takie lekkie sekciarstwo się robi.

jak z każdym popularnym produktem, który akurat bardziej sprawdza się w biznesie lub placówkach użyteczności publicznej (a wtedy użytkownicy nie wydaja na te rozwiązania własnej kasy) a w domu tak średnio (biorąc jedynie pod uwagę Wave2), ale hype rządzi się swoimi prawami...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.