Jump to content

Synology RT2600ac przeglądanie plików lokalnych w File Station

Rate this topic

Eleonor

Recommended Posts

Mam pytanie - czy komuś udało się uruchomić w File Station przeglądanie plików lokalnych ? 

U mnie na żadnej przeglądarce ( Opera , Vivaldi ,Chrome ,IE ) to nie działa a mam wszystko poprawnie zaznaczone , Java zainstalowana najnowsza .. i komunikat wyskakuje żebym zainstalował najnowszą Javę....  , zalogowałem się ponownie , odświeżyłem stronę i nic ..

5aa2710c13643_filestation.thumb.jpg.2ffa4e840186dbea9ddf01813a6b94e7.jpg

Edited by Eleonor
  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Eleonor

6

• house

3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opierałem się na tym :

https://www.synology.com/pl-pl/knowledgebase/DSM/help/FileStation/requirement

Wymagania aplikacji File Station

Do pełnego wykorzystania możliwości aplikacji File Station potrzebna jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej, środowiska Java i programu Flash Player.

Przeglądarka: Internet Explorer 8 lub nowsza wersja, Firefox 3.6 lub nowsza wersja, Safari 5.0 lub nowsza wersja, Chrome; z obsługą skryptów JavaScript

Java (do przeglądania folderów na komputerze lokalnym): Java Runtime Environment (JRE) 5 lub nowsza wersja

Technologia Flash: Flash Player 9.0.28 lub nowsza wersja

które z tych co podałeś pasuje do RT2600ac ? 

Edited by Eleonor
  • Administrator

@Eleonor nie wiem czy to kwestia OS czy przeglądarki ale zarówno w DSM jak i SRM nie udało mi się włączyć tej funkcji.

• Administrator

@csm31458 dokładnie o to.

17 minut temu, csm31458 napisał:

a czy Midnight Commandera nie bedzie przydatny ? tak sie tylko pytam...

niestety brak paczki spk dla ipq806x

• Administrator

tak, zwłaszcza że NPAPI w chrome "zniknęło" w 2016 chyba. Jak zawsze - wyślij ticket do supportu Synology ;) 

Nic nie zrobiłem .. w pracy sobie na starym kompie odpaliłem bo mam tylko IE 11 no i zadziałało , pomyślałem kurde a dlaczego w domu mi nie działa ..

Po przyjściu do domu odpaliłem raz jeszcze IE i wyskoczyło okienko od Javy , zezwoliłem i działa :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Mariusz_Sz
      By Mariusz_Sz
      Bądź co bądź ale Synology może być droższy nawet o 100% nawet kosztem hardware, ale i tak wybiorę SYNOLOGY!

P.S. Ostatnio bawię się Raspberry PI 4 i pokochałem to urządzenie! Mam mnóstwo emulatorów starych komputerów Atari ST i AMIGI i powiem Ci, że cieszę się jak dziecko 😉
    • house
      By house
      QNAP QXG-10G1T vs Synology E10G18-T1 - jak myślicie - te modele kart sieciowych 10GbE różnią się czymś?

Nie 😉 To ten sam model karty 😉 

Nawet tym samym narzędziem Aquantia AQtion Firmware Update Tool aktualizuje się ich FW :
      Aquantia AQtion Firmware Update Tool [Version 1.5.0] *** Important notice *** Update utility is only supported for certain systems. Please refer README file for supported systems. Proceed with update? (y/n): y _____________________________________________________________________________________________________ No Name Firmware Update status Device MAC address _____________________________________________________________________________________________________ 1 QNAP QXG 10GbE Network Adapter #2 3.0.33 Available: 3.1.118 07B1-07B11BAA **:**:**:**:*:* _____________________________________________________________________________________________________ *** Important notice *** The network connection may be dropped during the update process. Please complete all network activity before updating. Enter adapter number or 'q' for quit without update >1 === + Adapter: QNAP QXG 10GbE Network Adapter #2 |-- HWID: VEN_1D6A&DEV_07B1&SUBSYS_07B11BAA |-- Backing up... [OK] |-- Updating... [OK] |-- New firmware version: 3.1.118 |-- Trying to reload firmware... [OK] |-- Restarting device driver... [OK] === Firmware update finished! Press any key... Aquantia AQtion Firmware Update Tool [Version 1.5.0] *** Important notice *** Update utility is only supported for certain systems. Please refer README file for supported systems. Proceed with update? (y/n): y ______________________________________________________________________________________ No Name Firmware Update status Device MAC address ______________________________________________________________________________________ 1 Synology E10G18-T1 3.1.30 Available: 3.1.118 07B1-10017053 **:**:**:**:**:** ______________________________________________________________________________________ *** Important notice *** The network connection may be dropped during the update process. Please complete all network activity before updating. Enter adapter number or 'q' for quit without update >1 === + Adapter: Synology E10G18-T1 |-- HWID: VEN_1D6A&DEV_07B1&SUBSYS_10017053 |-- Backing up... [OK] |-- Updating... [OK] |-- New firmware version: 3.1.118 |-- Trying to reload firmware... [OK] |-- Restarting device driver... [OK] === Firmware update finished! Press any key... 😉
      https://www.morele.net/porownaj/5762153,4899995/14/0/
    • house
      By house
      Stara miłość nie rdzewieje - powiadają 😉 Dzięki uprzejmości przemiłych Pań z polskiego oddziału Synology mam okazję pobawić się trochę ciekawym rozwiązaniem NAS - modelem DS1621xs+. 

Serwer pomieszka u mnie kilka tygodni, a ja sprawdzę co ma nowego do zaoferowania względem posiadanego przeze mnie obecnie modelu DS3018xs.
      Jeśli macie jakieś sugestie, życzenia bądź pytania odnośnie testów czy samego NAS'a - zapraszam do dyskusji w tym temacie. ☮️
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.