Jump to content

gt-ac5300 jak przywrócić ustawienia fabryczne

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

jak przywrócić ustawienia fabryczne chodzi mi o hard reset bo jak robie z poziomu 192.168.1.1 to potem po przywróceniu ustawień fabrycznych nadal są dane użycia danych i inne informacje 

• Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

10

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator

też miałem ten problem z gt-ac5300. wpisz w konsoli

mtd-erase2 nvram

a następnie wyłącz router z zasilania na 30 sekund.

• Administrator

Administracja - System - włącz SSH, podłącz się za pomocą putty do konsoli ssh na porcie 22, zaloguj się jako admin i wklep powyższe polecenie

• Administrator
mtd-erase2 nvram

?

• Administrator

z tyłu na obudowie jest przycisk reset 

przytrzymaj go 30 sekund, trzymając przycisk wyłącz zasilanie i po 30 sekundach włącz, cały czas trzymając reset

Router włączony ściskam reset i przycisk wyłącz przez 30 sekund potem puszczam wyłącz i włączam trzymając cały czas restart 

Ja mam oryginalne firmwre od asuss

A kiedy puścić reset

tmp/home/root

Chyba nic z tego???

Bo po tej komendzie jest tak 

20180115_130907.jpg

• Administrator

przytrzymaj dłużej jak 10-15 sekund, powinien się sam zrestartować i usunąć ustawienia nvram. przycisk reset trzymany po włączeniu wprowadzi go w tryb recovery firmware, który w ostateczności możesz wykorzystać do wgrania FW od nowa (ustawienia podczas tej operacji również zostaną usunięte).

więcej na ten temat - 110 strona tutaj : http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/GT-AC5300/PL12817_GT_AC5300_Manual_Polish.pdf

• Administrator

miałem ten same problem z testowym gt-ac5300, pomogło FW recovery.

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.