Jump to content

NETGEAR Insight 4.0 sieć w zasięgu ręki

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

• Administrator

Na polskim rynku pojawiła się właśnie aplikacja NETGEAR Insight w wersji 4.0, która pozwala na efektywne zarządzanie siecią z każdego miejsca na świecie. Co więcej, doskonale sprawdzi się ona w środowisku domowym oraz w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Insight_ecosystem.thumb.jpg.8a369f9b089c7aaf2d6adedc0ca94529.jpg

Dostępna na polskim rynku aplikacja NETGEAR Insight jest przełomem w zarządzaniu siecią domową oraz firmową. Wystarczy dowolne urządzenie mobilne - z systemem operacyjnym Android bądź iOS oraz dostępem do Internetu - aby za pomocą kilku kliknięć monitorować, konfigurować i zarządzać jedną, a nawet kilkoma sieciami jednocześnie (zarówno przewodowymi, jak i bezprzewodowymi). Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play lub platformy App Store. Co ważne, jej instalacja nie zajmuje więcej niż kilka minut. 

Aplikacja jest kompatybilna z trzema rodzinami produktów sieciowych marki NETGEAR – przełącznikami, urządzeniami typu ReadyNAS oraz bezprzewodowymi punktami dostępowymi, łączącymi bezprzewodową sieć lokalną (WLAN) z siecią lokalną (LAN). W najbliższym czasie (połowa lutego) do rodziny produktów NETGEAR zarządzanych z poziomu aplikacji dołączy również Orbi Pro Tri-band WiFi System. Grupa wymienionych urządzeń bez wątpienia doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich firmach, wymagających mocnego łącza w każdym zakamarku biura.

Aplikacja jest dostępna w dwóch wariantach. Wersja podstawowa działa wyłącznie na urządzenia mobilne. Zarządzanie za jej pośrednictwem dwoma urządzeniami sieciowymi (poza routerem) jest bezpłatne. Dla każdego kolejnego urządzenia roczna subskrypcja kosztuje 4,99 euro. Z kolei wersja Premium (4.0) jest doskonałym rozwiązaniem dla administratorów sieci firmowej, którzy muszą zarządzać większą liczbą urządzeń. Poza aplikacją mobilną, do ich dyspozycji pozostaje specjalny portal webowy, działający w każdej przeglądarce internetowej oraz dający dostęp do wielu zaawansowanych funkcji, takich jak: Smart WiFi roaming, Smart WiFi management czy PoE scheduling. Warto w tym miejscu podkreślić, że rozwiązanie nadaje się do zarządzania także skomplikowanymi urządzeniami, jak na przykład 28-gigabitowymi przełącznikami typu Ethernet (modele  GC728X i GC728XP). Roczna subskrypcja wersji Premium, bez względu na liczbę i stopień zaawansowania zarządzanych urządzeń sieciowych, wynosi 9,99 euro.

Według prognoz marki, globalna liczba użytkowników aplikacji NETGEAR Insight wzrośnie z obecnych 2 milionów do 20 milionów (do 2020 roku).

Więcej informacji : https://www.netgear.com/landings/insight/

Edited by Guest

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• podtor
      By podtor
      Cześć, potrzebuję Waszej fachowej pomocy z routerem Netgear R8000. Podczas uruchamiania routera w konsoli TTL pokazuje zamiast tekstu tylko 0x0E 0x0E 0x0E przez 80% czasu, pod koniec uruchamiania (które trwa z 5 minut) wyrzuca trochę tekstu na konsole

console [ttyS0] enabled, bootconsole disabled serial8250.0: ttyS1 at MMIO 0x18000400 (irq = 117) is a 16550 brd: module loaded loop: module loaded pflash: found no supported devices bcmsflash: found no supported devices Boot partition size = 524288(0x80000) lookup_nflash_rootfs_offset: offset = 0x200000 nflash: squash filesystem with lzma found at block 29 Creating 5 MTD partitions on "nflash": 0x000000000000-0x000000080000 : "boot" 0x000000080000-0x000000200000 : "nvram" 0x000000200000-0x000004200000 : "linux" 0x0000003b4dbc-0x000004000000 : "rootfs" 0x000002200000-0x000002240000 : "board_data" PPP generic driver version 2.4.2 PPP MPPE Compression module registered NET: Registered protocol family 24 PPTP driver version 0.8.5 ...  
      i mam dostęp do routera ale router jest w jakiś dziwnym trybie czyli działa tylko w konsoli TTL.
      Macie jakiś pomysł o co tu chodzi i jak go przywrócić do normalnej pracy?

• Guest house
      By Guest house
      Witam, 
      chciałem zapytać czy jak macie w domu, biurach router i sieć to czy zmieniacie czy dodajecie Serwer WINS ? czy to wogóle jest potrzebne i wymagane ? 
      "Brak dostępu/uprawnień do używania zasobu sieciowego" dodatkowo mam taki komunikat na jednym kompie w sieci. wszystko niby ok i nie mogę wejść w pliki w sieci etc. Próbowałem wszystkiego z google i nici jak na razie. 

pozdrawiam 
    • Lolek
      By Lolek
      Witam, dorosłem do położenia sieci LAN w domu, kupiłem już część gratów, ale dziś dotarło do mnie, że chyba nie do końca wiem jak to połączyć 😅.
      Mam ruter Asus RT-AC86U, switch Netgear GS108E, Qnap TS-453Be i 7 urządzeń z portem LAN.
      Aktualnie kabelkami do rutera mam podpiętego Qnapa 2xLAN, drukarkę i system Audio, reszta po WiFi.
      Wiem, że do jednego portu w ruterze muszę podpiąć switcha, i do niego pozostałe urządzenia. Ale, no właśnie switch ma 8 portów z czego jeden zajmie ruter a chcę po LAN podpiąć 7 urządzeń i 2xLAN w Qnapie. Czy mogę Qnapa pozostawić wpiętego bezpośrednio do rutera, a resztę do przełącznika. A może trzy najmniej wymagające przepustowości urządzenia, podpiąć do rutera a resztę tą, która mocno korzysta z NASa do switcha.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.