Jump to content

ASUS 4G-AC68U ustawienie prawidłowego czasu

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Witam
Nie mogę ustawić prawidłowego czasu w routerze. Od samego początku czas jest o godzinę do przodu. Nic nie ustawiałem ani nie zmieniałem. 

Też zauważyłem że router potrafi przerwać połączenie i trzeba odświeżać strony i do tego wyświetla się komunikat że router się zaktualizował i po kilka chwilach łączy od nowa.

Z internetu korzystam z sieci PLUS LTE włożoną kartą SIM.

Może jakieś wskazówki co warto w tym routerze ustawić, żeby działał płynnie i inne ustawienia które mogą wpłynąć na jego płynność i jakoś połączenia z siecią LTE.

Czytałem w sieci że może to być wina oprogramowania. Nie wiecie może czy będzie aktualizowane ?

27d7fbd9215e1b9a.png

cad85130497f0d87.png

Edited by cesio
zmiana treści
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

3

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator
1 godzinę temu, cesio napisał:

Nie mogę ustawić prawidłowego czasu w routerze. Od samego początku czas jest o godzinę do przodu. Nic nie ustawiałem ani nie zmieniałem. 

masz niepoprawnie ustawione miesiące i tygodnie zmiany strefy czasowej DST, jako serwer ntp wpisz time.google.com

1 godzinę temu, cesio napisał:

Też zauważyłem że router potrafi przerwać połączenie i trzeba odświeżać strony i do tego wyświetla się komunikat że router się zaktualizował i po kilka chwilach łączy od nowa.

tak samo dzieje się z kartą innego operatora ?

narazie tylko plus mam włożony bo tylko mam plusa w domu nie wiem jak inne sieci 

zmiana time.google.com nadal nic nie daje o godzine spieszy

Edited by cesio
  • Administrator
1 godzinę temu, house napisał:

masz niepoprawnie ustawione miesiące i tygodnie zmiany strefy czasowej DST

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.