Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

ASUS RT-AC88U czy ASUS RT-AC86U ?

Rate this topic

Recommended Posts

Guest KURT

Witam wszystkich jestem nowy i chętnie poczytam opinii ludzi którzy wiedza o czym piszą chciałem kupić ASUS AC 3100 RT-AC88U cena ok. 1230zł. i pojawił się nowy temat ASUS RT-AC86U jest tańszy cena ok 950zł. i podobno to nowszy model. Dodam biorę pod uwagę tylko te modele. Powinien obsługiwać 2 pietra. Pozdrawiam i dziękuje za opinie.

house

@KURT zdecydowanie ac86u - nowsza konstrukcja, nowszy i szybszy CPU, bardziej przystępny cenowo, nie wiadomo jednak jak sprawdzi się w kwestii zasięgu. 

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.
ze względu na tymczasowy adres @ użyty do rejestracji konta.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• konrad573
      By konrad573
      Witam chciałbym jakoś ustawić żeby przekierowywało porty przekierowywania automatycznie żebym nie musiał sam konfigurować. Upnp mi nie działa a jest włączone. Ale zauważyłem że łatwo mogę otworzyć port z Game Open Nat. Czy może być kłódka pod adresem ip obok ddns które jest wyłączone ? To nie ma wpływu na porty czy na coś?.
    • sachy
      By sachy
      Jak w temacie. Który router będzie lepszy pod względem zasięgu sieci, prędkości po wifi 2,4 i 5 oraz na porcie USB 3.0?
      Czy Asus posiada zdalną apkę do zarządzania?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.