Jump to content

Anteny do R7500

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Witam wszystkich .

Szukam pomocy odnośnie informacji doboru anten do routera R7500. Nie mogłem nigdzie znaleźć informacji technicznych o fabrycznie instalowanych. Moje pranie to czy to są anteny pracujące w dwóch zakresach 2,4 i 5 GHZ ? Dlaczego gniazda i anteny mają konkretne numery według których należy je podłączyć ? Mam możliwość zakupu anten od Asus AC87 ale nie jestem w 100% pewny czy będą odpowiednie.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

• Administrator
22 minuty temu, Vesst napisał:

Moje pranie to czy to są anteny pracujące w dwóch zakresach 2,4 i 5 GHZ ?

nie, patrząc od przedniego panelu - po lewej są dla pasma 2,4 GHz a po prawej dla 5 GHz. Dodatkowo są 2 wewnętrzne anteny dla każdego z pasm. 

25 minut temu, Vesst napisał:

Dlaczego gniazda i anteny mają konkretne numery według których należy je podłączyć ?

jw

26 minut temu, Vesst napisał:

Mam możliwość zakupu anten od Asus AC87 ale nie jestem w 100% pewny czy będą odpowiednie

będą odpowiednie - to są dwuzakresowe  modele

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.