Jump to content

Orange Funbox 3.0 jak wzmocnić sygnał

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Witam, 

chciałem zapytać ponieważ ostatnio mierzyłem się z usługą Orange Światłowód Love. Do tej usługi Orange daje taką skrzynkę, która też ma dawać sygnał wifi. Jak można zwiększyć obszar tego wifi ? Wszelkie rady mile widziane :) 

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

• Administrator
21 godzin temu, neon napisał:

Jak można zwiększyć obszar tego wifi ?

extender ?

21 godzin temu, neon napisał:

Z tego co mi się wydaje to tan Funbox 3.0 nie pozwala na połączenia bridge . Co o tym myślicie ? 

wireless bridge ? 

• Administrator

Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Lolek
      By Lolek
      Witam, dorosłem do położenia sieci LAN w domu, kupiłem już część gratów, ale dziś dotarło do mnie, że chyba nie do końca wiem jak to połączyć 😅.
      Mam ruter Asus RT-AC86U, switch Netgear GS108E, Qnap TS-453Be i 7 urządzeń z portem LAN.
      Aktualnie kabelkami do rutera mam podpiętego Qnapa 2xLAN, drukarkę i system Audio, reszta po WiFi.
      Wiem, że do jednego portu w ruterze muszę podpiąć switcha, i do niego pozostałe urządzenia. Ale, no właśnie switch ma 8 portów z czego jeden zajmie ruter a chcę po LAN podpiąć 7 urządzeń i 2xLAN w Qnapie. Czy mogę Qnapa pozostawić wpiętego bezpośrednio do rutera, a resztę do przełącznika. A może trzy najmniej wymagające przepustowości urządzenia, podpiąć do rutera a resztę tą, która mocno korzysta z NASa do switcha.
    • mollu
      By mollu
      Miałem 2 dyski w nas jeden 8TB drugi 12TB.
      Musiałem ten mniejszy wyjąć. Teraz nas piszczy (już to wyłączyłem) ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji pracy bez 2 dysku. 

• glorifyday
      By glorifyday
      Mam dysk 256GB, na którym mam Vistę.
      Chcę ja z pewnych względów zachować.
      Kupię dysk większy (np. 1TB) i na nim chciałbym mieć sklonowaną tę Vistę, a dodatkowo dodać Linuxa (pewnie Ubuntu) i Windows 10.

Jak to zrobić najsensowniej, w jakiej kolejności itd., żeby mieć dostęp do wszystkich trzech systemów.

Przypuszczam, że Ubuntu na końcu i bootloaderem będzie grub?

Aha... to dośc stary laptop i chyba nie obsuguje UEFI, więc pewnie trzy partycje primary, jedna extended i część woluminów na tej extended...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.