Jump to content

Najnowszy system NETGEAR WiFi Orbi Pro AC3000 SRK60

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

• Administrator

Od recepcji po pomieszczenia magazynowe — trójzakresowy system WiFi Orbi Pro (SRK60) zapewnia zasięg sieci WiFi AC3000 (3Gb/s) o wysokiej wydajności na powierzchni do 350 metrów kwadratowych.Jako pierwszy innowacyjny trójzakresowy system WiFi, Orbi Pro zapewnia osiągnięcie najwyższych dostępnych prędkości Internetu przy większej liczbie podłączonych urządzeń. Co ważne, może on z powodzeniem zastąpić router firmowy. Warto także podkreślić, że urządzenie współpracuje z dostawcą usług internetowych bez wstępnej konfiguracji i bez konieczności wymiany urządzeń.

Fot_I.thumb.jpg.22e1ecfad3bf6c4cce52554b0008f10e.jpg

Trójzakresowy system posiada własne dedykowane pasmo transmisji, które pozwala zmaksymalizować prędkość internetu na potrzeby strumieniowego przesyłania dużych plików oraz łączenia się z wieloma urządzeniami. Urządzenie pozwala na utworzenie 3 dedykowanych i całkowicie odrębnych sieci WiFi (funkcja separacji), które zapewniają nie tylko stabilne połączenie dla wszystkich użytkowników, lecz także gwarantują bezpieczeństwo danych.

Warto zaznaczyć, że satelita Orbi Pro WiFi zapewnia nawet 175 dodatkowych metrów kwadratowych zasięgu. Może on pełnić także funkcję przełącznika, umożliwiając podłączenie m.in. drukarek, telefonów IP czy ReadyNAS-ów. Z kolei system montażowy satelity Orbi Pro pozwala na przytwierdzenie go do ściany bądź sufitu.

Na koniec warto dodać, że urządzenie wyposażone zostało m.in. w technologię MU-MIMO, 7 portów Gigabit Ethernet LAN (3 porty na router oraz 4 porty na satelitę), 1 port WAN (na router) oraz aplikację Orbi, która umożliwia łatwe zarządzanie identyfikatorami SSID i zapewnia natychmiastową konfigurację.

Cena zestawu to 2250 złotych.

Więcej informacji : http://www.netgear.pl/orbi-pro/srk60.aspx

Edited by Guest
  • 3 months later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.
      W czym może być problem?
      Pozdrawiam
      L
    • podtor
      By podtor
      Cześć, potrzebuję Waszej fachowej pomocy z routerem Netgear R8000. Podczas uruchamiania routera w konsoli TTL pokazuje zamiast tekstu tylko 0x0E 0x0E 0x0E przez 80% czasu, pod koniec uruchamiania (które trwa z 5 minut) wyrzuca trochę tekstu na konsole

console [ttyS0] enabled, bootconsole disabled serial8250.0: ttyS1 at MMIO 0x18000400 (irq = 117) is a 16550 brd: module loaded loop: module loaded pflash: found no supported devices bcmsflash: found no supported devices Boot partition size = 524288(0x80000) lookup_nflash_rootfs_offset: offset = 0x200000 nflash: squash filesystem with lzma found at block 29 Creating 5 MTD partitions on "nflash": 0x000000000000-0x000000080000 : "boot" 0x000000080000-0x000000200000 : "nvram" 0x000000200000-0x000004200000 : "linux" 0x0000003b4dbc-0x000004000000 : "rootfs" 0x000002200000-0x000002240000 : "board_data" PPP generic driver version 2.4.2 PPP MPPE Compression module registered NET: Registered protocol family 24 PPTP driver version 0.8.5 ...  
      i mam dostęp do routera ale router jest w jakiś dziwnym trybie czyli działa tylko w konsoli TTL.
      Macie jakiś pomysł o co tu chodzi i jak go przywrócić do normalnej pracy?

• gabrychu
      By gabrychu
      Witam

Szukam system na dysk sieciowy NAS - OpenMediaVault, Xpenology FreeNAS. Co wybrać?
      Mam "stary" komputer w pracy, kilka dysków. Płyta Intel S3200SH, procesor Xeon X3220.
      Ma służyć tylko do przechowywania kopii z kopii. Ewentualnie dołoży mu się jakieś proste zadanie w razie potrzeby.

System Xpenology wygląda ciekawie, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
      Im więcej czytam tym mniej wiem 🙂
      Może ktoś podpowie jak się za to zabrać.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.