Jump to content

Synology RT2600ac - nie mogę wejść w zaawansowane opcje sieci Wifi

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest ketyso

Witam,
Router rt2600ac SRM 1.1.4-6509 Update 3
nie mogę wejść w zaawansowane opcje sieci Wifi 2,4 i 5 Ghz,nie można zmienić kanału nadawania,mocy itp.Czy tak jest w tym firmware,czy u mnie jest jakiś problem?

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest ketyso

Widocznie u mnie jest jakiś problem z routerem,robiłem też reset do ustawień fabrycznych z menu SRM i reset przyciskiem z tyłu,nic nie pomogło.

Widać zaawansowane opcje,ale nie można ich rozwinąć.

• Administrator

Jakiś adblock w tle? Jaka przeglądarka?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Google na wczorajszej konferencji poza całym "emejzingiem" związanym z ekosystemem Android zaprezentował również nową wersję swojego routera. Urządzenie określone po prostu jako Google WiFi jest routerem bezprzewodowym działającym w technologi MESH.

MESH jest strukturą, wykorzystującą jedno lub więcej połączeń w celu stworzenia topologii sieci kratowej. Jest to sieć wielu połączeń pomiędzy użytkownikami, będąca w stanie dynamicznie aktualizować i optymalizować te połączenia. Takie rozwiązanie zapewnia pokrycie zasięgiem na dużym obszarze, a także pozwala na dużą automatyzację konfiguracji. Dodatkowym atutem jest niska awaryjność. Rozbudowanie struktury sieci polega na dodawaniu kolejnych węzłów (urządzeń) do istniejących, rozszerzając zasięg na nowy obszar lub optymalizując go w już istniejącym. Producent zapewnia odpowiednią aplikację pozwalająca na konfigurację nowych urządzeń i optymalizację zasięgu sieci bezprzewodowej.
      Warto dodać, że Google WiFi jest puzzlem w układance określonej jako Google Home - sterowanego głosem i podłączonego online asystenta. Rozwiązanie pozwala na sterowanie urządzeniami będącymi częścią inteligentnego domu lub IFTTT, streamowaniem muzyki i wyszukiwaniem informacji za pomocą Google Search. 
      Producent planuje rozpocząć sprzedaż pod koniec roku w cenie 129 $ za jedno urządzenie lub 299 $ za pakiet 3 szt. Więcej informacji : https://madeby.google.com/wifi/
      Teraz należy tylko czekać kiedy ten skynet/system posiądzie samoświadomość
    • Guest house
      By Guest house
      Witam,
      planuję remont w domu, razem 3 kondygnacje, każda po ok. 45 m2. Przy okazji mógłbym rozprowadzić internet przewodowo. Czy warto w obecnych czasach instalować skrętkę w ścianach czy jednak postawić już tylko na WiFi? Z tego co widzę, to sieci bezprzewodowe cały czas się rozwijają, więc pytanie czy jest sens montować kabel 1Gb (myślałem o UTP cat6), skoro za rok czy 2 po WiFi będę miał już szybsze prędkości. Jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu "mesh"? Obecnie internet to Orange światłowód 600/100 Mbps.
      Pozdrawiam
    • gabrychu
      By gabrychu
      Witam
      Nowego oprogramowania nie ma i nie będzie? Minęło sporo czasu od ostatniej wersji i nic się nie dzieje.
      Kupiłem ten sprzęt ze względu na wzorowe wsparcie, które już się chyba skończyło.
      Ktoś coś wie, czy trzeba szukać coś innego 🙂
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.