Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Synology RT2600ac - nie mogę wejść w zaawansowane opcje sieci Wifi

Rate this topic

Recommended Posts

Guest ketyso

Witam,
Router rt2600ac SRM 1.1.4-6509 Update 3
nie mogę wejść w zaawansowane opcje sieci Wifi 2,4 i 5 Ghz,nie można zmienić kanału nadawania,mocy itp.Czy tak jest w tym firmware,czy u mnie jest jakiś problem?

Guest gabrychu

RT1900ac wersja oprogramowania 1.1.4-6509 Update 3, wszystko działa prawidłowo.

zaawansowane.jpg

Guest ketyso

Widocznie u mnie jest jakiś problem z routerem,robiłem też reset do ustawień fabrycznych z menu SRM i reset przyciskiem z tyłu,nic nie pomogło.

Widać zaawansowane opcje,ale nie można ich rozwinąć.

house

Jakiś adblock w tle? Jaka przeglądarka?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• konrad573
      By konrad573
      Witam miałem router asus rt 86u, który musiałem zwrócić bo 5g wifi nie działało i rozłączało a później strasznie mulił internet na wifi. Szukam routera jak najlepszego, który wyciśnie 600 mb/s na wifi w odległości chyba 10m z 3 b. grubymi betowanymi ścianami z starego budownictwa. Wcześniej brakowało tylko jednej kreski wifi 5g a czasem wskakiwało na pełny zasięg wifi 5g. Zależy mi żeby brakowało tylko jednej kreski na 5g albo wcale. Najważniejsze prędkość prawie 600 mb/s, czy nawet pełna na wifi w tej odległości 10m z ścianami. Nie wiem czy jest sens wymienić kartę wifi bo tam jest intel ac 8265 na ax 200 intela. Da radę coś znaleźć ? Wykombinować ?
    • BartD
      By BartD
      Witajcie Mam problem z przełączeniem się wan'ów.
      Firma - 10 komputerów (stacjonarki) - router TP-Link W8970 v3 (neostrada) i modem USB LTE Huawei E3372HiLink (orange).
      Standardowo DHCP i adresacja 192.168.0.1 routera oraz 192.168.1.1 modemu LTE (ip przypisany niestety na stale).
      Przy braku neostrada router ladnie przelacza sie na modem LTE ale niestety adresacja sie zmienia i komputery dostaja adresy z sieci 192.168.1.0 a co najwazniejsze 'gina' drukarki ze stalym ip z sieci 192.168.0.1.
      Kupilem na testy Huawei B535 ale tutaj tez przelaczanie sie sieci powoduje zmiane adresów.

Czy któryś  z modemów-routerów Asusa z dual wan potrafi przelaczac wan'y a jednoczesnie z dhcpa rozdawac adresy z jednej wyznaczonej sieci ?
    • sachy
      By sachy
      Proszę o informację w jaki sposób najlepiej ustawić Wifi w routerze RT2600AC.
      Jakie opcje powinny być ustawione w wifi 2,4 a jakie w 5.
      Ewentualnie jeszcze ustawienia smart connect.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.