Jump to content

NETGEAR GENIE nie można wejść w zaawansowane funkcje

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest cyberbob32

Witam znajomy kupił router ale jest mały problem nie można wejść w zaawansowane funkcje zakładka jest nieaktywna. Sprawdzałem tez u siebie na czystym systemie i tez nie mogę. Jakieś sugestie 

• Administrator

W R9000 ? W zaawansowane funkcje GENIE czy jednej z funkcji FW ? Adblock ? Przeglądarka ?

• Administrator

a poprzez 

Type http://www.routerlogin.net or http://www.routerlogin.com.

i inna przeglądarka ?

hej na pewno blokuje to jakiś adblocker. U mnie przy chrome i ublock muszę dodać do zaufanych, żeby wyświetlić zakładkę zaawansowane. Po dodaniu i odświeżeniu wszystko widać jak trzeba. 

Pozdrawiam 

Guest cyberbob32
4 godziny temu, neon napisał:

hej na pewno blokuje to jakiś adblocker. U mnie przy chrome i ublock muszę dodać do zaufanych, żeby wyświetlić zakładkę zaawansowane. Po dodaniu i odświeżeniu wszystko widać jak trzeba. 

Pozdrawiam 

Mozesz mi powiedzic gdzie dokładnie dodać ma zainstalowane chrome razem z Adblock Pro

• Administrator
3 minuty temu, neon napisał:

Może zamień na Ublock i też będzie ok :) 

2017-08-14_203857.thumb.png.07479f5729c9d443877cd666a5b869f9.png

i nie używaj 

Dnia 13.08.2017 o 18:07, cyberbob32 napisał:

przeglądarka IE

:/ 

• Administrator

@neon wake up :) a tak w ogóle zastanawiam się dlaczego ktoś tego używa, co prawda nie znam lepszego narzędzia do pobierania chrome :D  

to może wgraj jeszcze raz Firmware do tego Netgear. A flash czy java scrypt, jak z tym ? jaki AV ma lub zaporę ? W Netgear przy dobrej Konfiguracji wyskakuje jeszcze okno z rejestracją i coś blokuje jeszcze. 

Guest cyberbob32

powiedz mi jak wgrać jeszcze raz firmware bo niema tej opcji w podstawowych ustawieniach flesh i java jest zainstalowanie nawet wylaczylem zapore w windowsie

Edited by cyberbob32
  • Administrator

Zakładka aktualizacji FW jest w zaawansowanych ustawieniach : 

https://kb.netgear.com/23442/How-do-I-update-my-NETGEAR-router-s-firmware-using-the-Check-button-in-the-router-s-web-interface

Jeżeli nie możesz się do niej dostać, przywróć FW do wartości fabrycznych :

https://kb.netgear.com/9665/How-do-I-perform-a-factory-reset-on-my-NETGEAR-router

i sprawdź ponownie czy zakładka działa. Jeśli nie to pozostaje :

http://www.netgear.com/support/contact.aspx

A firmware : http://www.netgear.com/support/product/R9000#download

Często support zaleca w pierwszej kolejności przywrócić FW i jak nie pomaga to spróbować wgrać nowe FW. A jak nie to wysyłka reklamacyjna. 

A flash java czy nie ma zablokowanego w przeglądarkach. 

Możesz jeszcze spróbować ściągnąć na pc Netgear Genie Windows zainstalować i wtedy zalogować się do routera i tam zobaczyć co pokazuje i ewentualnie wykonać update lub reinstalację FW

• Administrator

Zgłoś w takim razie problem do wsparcia Netgear, link podałem wyżej. Niech się martwią skoro masz problem z routerem za takie pieniądze :/

Wysłane przy użyciu Tapatalka

spróbuj wgrać go jeszcze raz nic nie zaszkodzi.  Mam nadzieję, że podłączyłeś się kablem.

spróbuj również na innym sprzęcie wejść przez web gdzie wszystko chodzi normalnie - chodzi o przeglądarki i zobacz czy tak samo. 

Jak nie pomaga to tak jak House Call support.

• Administrator

Swoją drogą niezły zgryz, wypuścić FW bez pełnej funkcjonalności ;/

Wysłane przy użyciu Tapatalka

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• podtor
      By podtor
      Cześć, potrzebuję Waszej fachowej pomocy z routerem Netgear R8000. Podczas uruchamiania routera w konsoli TTL pokazuje zamiast tekstu tylko 0x0E 0x0E 0x0E przez 80% czasu, pod koniec uruchamiania (które trwa z 5 minut) wyrzuca trochę tekstu na konsole

console [ttyS0] enabled, bootconsole disabled serial8250.0: ttyS1 at MMIO 0x18000400 (irq = 117) is a 16550 brd: module loaded loop: module loaded pflash: found no supported devices bcmsflash: found no supported devices Boot partition size = 524288(0x80000) lookup_nflash_rootfs_offset: offset = 0x200000 nflash: squash filesystem with lzma found at block 29 Creating 5 MTD partitions on "nflash": 0x000000000000-0x000000080000 : "boot" 0x000000080000-0x000000200000 : "nvram" 0x000000200000-0x000004200000 : "linux" 0x0000003b4dbc-0x000004000000 : "rootfs" 0x000002200000-0x000002240000 : "board_data" PPP generic driver version 2.4.2 PPP MPPE Compression module registered NET: Registered protocol family 24 PPTP driver version 0.8.5 ...  
      i mam dostęp do routera ale router jest w jakiś dziwnym trybie czyli działa tylko w konsoli TTL.
      Macie jakiś pomysł o co tu chodzi i jak go przywrócić do normalnej pracy?

• MiMB
      By MiMB
      Witam. Posiadam router Asus
      rt-ac87u. Mam go juz kilka lat, mam nagrane najnowsze programowanie Merlina. Funkcja Download master działała poprawnie tylko czasami trzeba było ja wyłączyć i włączyć i było ok. Jak to nie pomagało to używałem ja i znowu nagrywałem i też było ok. Natomiast ostatnio usunąłem ja bo nie działała i nie mogę jej nagrać ponieważ pokazuje mi się komunikat Zdalny serwer nie odpowiada. Co to może być? Czy to wina po stronie Asusa, mają coś nie tak z serwerami czy co? Proszę o odpowiedź.
    • Slashdub
      By Slashdub
      Ehh, kiedy w koncu zdecydowalem sie na zakup tego routera, rysuje sie mozliwy scenariusz wyjscia Synology ze sprzetu sieciowego.
      Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie, nie wiem teraz czy kupowac ten router czy rozgladac sie za czyms innym...
      Jakies sugestie?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.