Jump to content

Asuswrt-Merlin AiCloud nie działa

Guest house

Recommended Posts

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

najnowszego Merlina ? mniemam że tak skoro napisałeś posta w temacie z zmianach w tym FW... Nie działa kompletnie czy woła o aktualizację samego AiCloud ?

Guest Roman Dom

Dokładnie najnowszego oficjalnego.Nie działa pokazuje tylko otoczenie sieciowe i można wejść na dysk podpięty do routera, ale nie można się zalogować za pomocą ddns i podejrzeć router tak jak działało to do tej pory.

• Administrator

Na początku ustaw synchronizację czasu (podobno był z tym problem), potem ustaw od nowa ddns i aicloud (musi wygenerować nowe klucze). Najnowszy merlin ma poprawki w tej kwestii :

You do not have the required permissions to see the code field attached to this post.

• Administrator

w http://192.168.1.1/Advanced_System_Content.asp wymuś synchronizację czasu np z time.atman.pl a po niej ustaw od nowa ddns i AiCloud.

Guest Roman Dom

Działa dzięki, nie wiem co pomogło bo czas miałem dobry już wcześniej w logach sprawdzałem, ale ważne że śmiga. Jeszcze raz Dzięki

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.