Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

RT-AC87U długość hasła w AiCloud

Rate this topic

Recommended Posts

Guest kodijak

Mam pewien problem z AiCloudem w tym routerze. AiCloud przez WWW przyjmuje mi hasło do urządzenia SAMBA o długości tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. Problem jest tylko w tej kontrolce co na screenie bo w apce AiCloud na Androida wszystko jest w porządku.

Bez tytułu.png

house
35 minut temu, kodijak napisał:

tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. 

:ohmy: "tylko"?!?!?! ...do złamania (słownikowego lub brute-force) dobrego 10 znakowego hasła dla pojedynczego komputera potrzeba dziesiątek lat. Hasło składające się z 16 tylko małych liter to setki jeśli nie tysiące lat!!!!! A ty chcesz jeszcze więcej?!?!?!?! Do zastosowań domowych?! Nawet Banki nie wymagają więcej niż 10 znaków.

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest kodijak

Już sobie poradziłem, zmieniłem widok na mobilny, wpisałem hasło i przełączyłem na normalny. W wersji mobilnej strony nie ma tego ograniczenia.

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.