Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Asuswrt-Merlin RT-AC87U problem z Transmission

Rate this topic

Recommended Posts

Guest Maff

Cześć,

od jakiegoś czasu mam problem z oprogramowaniem Asuswrt-Merlin, a dokładnie z zainstalowanym klientem Transmission na moim AC87. Otóż jakies 2 miesiące temu (nie pamiętam, która wersja softwaru Merlina) Transmission przestał działać - a dokładnie po parudziesięciu sekundach od rozpoczęcia pobierania pliku wiesza się (tramisnssion przestaje odpowiadać, trzeba go zresetować) - cała reszta (router, internet) działa bez problemu. Dzieje się tak zawsze. Co ciekawe, gdy zainstalowałem oryginalne firmware asusa (najnowszy) problem nie występuje. Jakieś pomysły co to może być?

house

transmission z entware ?

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest Maff
25 minut temu, house napisał:

transmission z entware ?

Szczerze mówiąc... nie wiem. Chyba to jest optware. Korzystałem z tego tutoriala - 

house

tutorial sprzed 5 lat ;) zacznij od wywalenia instalacji zrobionej tym sposobem, potem :

https://github.com/RMerl/asuswrt-merlin/wiki/Entware

a dalej :

https://github.com/RMerl/asuswrt-merlin/wiki/Installing-Transmission-through-Entware

na koniec pozostanie doszlifowanie cache w settings.json i będzie banglać. 

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest Maff

Ok, z tutorialami dam sobie radę (tak myślę), natomiast jak mam wywalić starą instalację? :) Jestem laikiem :)

house

usunąć folder /opt (rm -R /opt), odnośniki w skryptach i punkty montowania lub po prostu sformatować nośnik

Pozdrawiam

Guest Maff
1 godzinę temu, house napisał:

usunąć folder /opt (rm -R /opt), odnośniki w skryptach i punkty montowania lub po prostu sformatować nośnik

Działa! Dziękuję! :)

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.