Jump to content

NETGEAR Nighthawk R6800 – bezpieczna i niezawodna sieć WiFi w Twoim domu

Rate this topic

openit.center

Recommended Posts

openit.center

Czy realne jest zwiększenie niezawodności sieci WiFi do maksimum? Tak, albowiem inteligentny router NETGEAR Nighthawk R6800 zapewnia bardziej niezawodne połączenie i zmniejszony poziom zakłóceń.

Domy mają różną wielkość oraz kształt, niemniej router Nighthawk R6800, dzięki antenom dużej mocy, zapewnia zasięg sieci WiFi w każdym ich zakątku. Zaprojektowany z myślą o graczach, strumieniowym przesyłaniu danych oraz obsłudze urządzeń mobilnych router ten zapewnia nie tylko dużą prędkość sieci, lecz także mniejsze opóźnienia oraz niewielką konieczność buforowania danych.

Nighthawk_R6800.thumb.jpg.56e71f2c312d38c95e5829aee8bda5cf.jpg

Nighthawk R6800 zapewnia szybie połączenie WiFi — do 600+1300 Mb/s. Prędkość w połączeniu z technologiami WiFi pozwala nie tylko unikąć zakłóceń, lecz sprawia także, iż router ten zapewnia niezawodną łączność z takimi urządzeniami, jak smarfony czy tablety.

W przeciwieństwie do typowych routerów WiFi, które przesyłają sygnały we wszystkich kierunkach, router R6800 (dzięki funkcji kształtowania wiązki Beamforming+) umożliwia nie tylko zredukowanie zakłóceń i bardziej niezawodne działanie sieci WiFi, lecz zwiększa także prędkość połączenia z urządzeniami mobilnymi nawet o 100 proc. Z kolei superszybki port USB 3.0 zapewnia prędkość nawet dziesięciokrotnie większą od USB 2.0.

Urządzenie zostało także wyposażone w zaawansowaną funkcję Quality of Service (QoS). Funkcja ta zarządza ruchem sieciowym, gwarantując efektywność przesyłania danych.

Router Nighthawk R6800 jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla miłośników gier z obsługą wirtualnej rzeczywistości, lecz także dla osób ceniących multimedia w jakości HD. Zapewnia on bowiem streaming filmów w rozdzielczości HD bez buforowania, co pozwala jego użytkownikom poczuć się jak w kinie.

Na R6800 można liczyć nawet wtedy, gdy użytkownik jest poza domem. Dzięki aplikacji NETGEAR genie® możliwe jest nie tylko sterowanie, lecz także i zarządzanie oraz monitorowanie sieci domowej w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.

Cena urządzenia to 799 złotych brutto.

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

4

• openit.center

1

• miko

1

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

a tak prezentuje się ten model :

large.58667f04b12f5_NetgearR6800.JPG.b7214f1dfee59a930aae639b71afb0f6.JPGlarge.58667f08f09ef_NetgearR6800-007.JPG.249d2d8ce26f8a406f71f597a4d3d7aa.JPGlarge.58667f094b311_NetgearR6800-008.JPG.ac4dec912a8aa5de56ff83d09ee728ca.JPG

• Administrator

to taki R6400 z antenami R7000

• 1 month later...
  • Administrator

zapraszam do zapoznania się z recenzją :

• Administrator
Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.
      W czym może być problem?
      Pozdrawiam
      L
    • neon
      By neon
      Witam, 
      chciałem zapytać czy jak macie w domu, biurach router i sieć to czy zmieniacie czy dodajecie Serwer WINS ? czy to wogóle jest potrzebne i wymagane ? 
      "Brak dostępu/uprawnień do używania zasobu sieciowego" dodatkowo mam taki komunikat na jednym kompie w sieci. wszystko niby ok i nie mogę wejść w pliki w sieci etc. Próbowałem wszystkiego z google i nici jak na razie. 

pozdrawiam 
    • Lolek
      By Lolek
      Witam, dorosłem do położenia sieci LAN w domu, kupiłem już część gratów, ale dziś dotarło do mnie, że chyba nie do końca wiem jak to połączyć 😅.
      Mam ruter Asus RT-AC86U, switch Netgear GS108E, Qnap TS-453Be i 7 urządzeń z portem LAN.
      Aktualnie kabelkami do rutera mam podpiętego Qnapa 2xLAN, drukarkę i system Audio, reszta po WiFi.
      Wiem, że do jednego portu w ruterze muszę podpiąć switcha, i do niego pozostałe urządzenia. Ale, no właśnie switch ma 8 portów z czego jeden zajmie ruter a chcę po LAN podpiąć 7 urządzeń i 2xLAN w Qnapie. Czy mogę Qnapa pozostawić wpiętego bezpośrednio do rutera, a resztę do przełącznika. A może trzy najmniej wymagające przepustowości urządzenia, podpiąć do rutera a resztę tą, która mocno korzysta z NASa do switcha.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.