Jump to content

ASUS RT-AC5300 & ASUS RT-AC88U

Rate this topic

Guest house

Recommended Posts

Guest muzykcb

Cześć. Pytanie jako ciekawostka.

Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego obecnie ASUS RT-AC5300 jest tańszy od ASUS RT-AC88U. Wykryto w nim jakieś wady ???   Ceny porównywałem na Allegro oraz OLX

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• house

2

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administrator

taką nieograniczoną czasowo promocję wprowadził sam Asus :

unnamed.jpg.413555f58505f276f0be2d8b1ad91285.jpg

było ostatnio coś na ten temat w newsletterze... Cena ustalona na poziomie dystrybutorów więc w sklepach również ją widać. Nie oznacza to, że coś z nim nie tak :) Ceny spadają bo trzeba wycenić odpowiednio nadchodzący Asus GT-AC5300 Rapture Republic Of Gamers :D 

• Administrator
Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• Guest house
      By Guest house
      Witam
      Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.
      W czym może być problem?
      Pozdrawiam
      L
    • RSK
      By RSK
      Witam.

Czy posiadając router ASUS-a (np. GT-AC5300 lub podobny) oraz stały adres IP można router ustawić tak aby na podłączonym telewizorze oglądać Netflixa z USA ?
    • Greg Marsden
      By Greg Marsden
      Witam wszystkich?
      Od wczoraj posiadam router AX88U, póki co na fabrycznym oprogramowaniu, a rzuciło mi się w oczy spore użycie RAMu oscylujące na poziomie 750-950MB.
      Takie wartości są praktycznie na stałe, z podłączonym dyskiem zewnętrznym 2TB i np. przy zalogowanej jednej komórce, bez innych obciążeń. Czy takie
      obciążenie może wskazywać na jakiś problem, czy to nic dziwnego ? Przesiadłem się z Asusa RT-N18U, gdzie z 256MB Ramu zazwyczaj w użyciu była połowa przy
      takim samym obciążeniu. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.