Jump to content

D7800 nie znajduje internetów

Guest house

Recommended Posts

Guest Pluszak

Witajcie,

Mam problem z D7800.

Firmware zaktualizowany na najnowszy (1.0.1.16) 

Mianowicie nie chce mi maleństwo podłączyć się do internetu. 
Router stoi za routerem vectry ustawionym w tryb mostu, skonfigurowany był na automatyczny DNS jak i wpisywałem mu adresacje statyczną.

Mogę się na niego wbić zarówno po Wifi jak i po kablu, genie też go wykrywa.

Zmieniałem kabel sieciowy, diody na routerze vectry migają na zielono, dioda sieci na D7000 nie swieci.

Poprzedni router podłączony na kablu działa, wszystko było resetowane i restartowane kilkukrotnie.

Doszedlem do wniosku że problem moze lezeć TU ( screen ) ale cały czas badziewie jest wyszarzone niezależnie od tego czy opcja jest zaznaczona czy nie.

Jakieś pomysły ?

d7800.jpg

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

a jeśli wyłączysz bridge w routerze Vectry i zrobisz z niego zwykły router z dhcp to netgear otrzymuje jakikolwiek adres na WAN ? 

poza tym : 

How do I change to Ethernet WAN mode on LAN port 2?

The default setting is ADSL mode. To change to Ethernet WAN mode, login to Web genie. Go to Advanced > Setup > WAN Setup and change the WAN Preference to “Must use Ethernet WAN”, then click Apply

?

• Administrator

Producent przewidział taką sytuację i opublikował odpowiedni wpis w KB na ten temat :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

• Administrator
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• MiMB
      By MiMB
      Witam. Posiadam router Asus
      rt-ac87u. Mam go juz kilka lat, mam nagrane najnowsze programowanie Merlina. Funkcja Download master działała poprawnie tylko czasami trzeba było ja wyłączyć i włączyć i było ok. Jak to nie pomagało to używałem ja i znowu nagrywałem i też było ok. Natomiast ostatnio usunąłem ja bo nie działała i nie mogę jej nagrać ponieważ pokazuje mi się komunikat Zdalny serwer nie odpowiada. Co to może być? Czy to wina po stronie Asusa, mają coś nie tak z serwerami czy co? Proszę o odpowiedź.
    • Slashdub
      By Slashdub
      Ehh, kiedy w koncu zdecydowalem sie na zakup tego routera, rysuje sie mozliwy scenariusz wyjscia Synology ze sprzetu sieciowego.
      Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie, nie wiem teraz czy kupowac ten router czy rozgladac sie za czyms innym...
      Jakies sugestie?
    • konrad573
      By konrad573
      Witam. Mam publiczne ip, router asus rapture ac 2900. Wszystko chyba ok działa. Jest problem jedynie że upnp mimo że jest włączone to nie znajduję: Port mapowania UPnP NAT:    Nieudane [MiniUPnP (http://miniupnp.free.fr/)]. Aktualizowałem oprogramowanie, nic chyba nie ruszałem. A włączone jest upnp ,ale ponowne włączanie nic nie daję. Wcześniej było tak żę było że znalazło i adres routera był i działało. Z portami przekierowywania nie ma problemu są otwarte. Na samym modemie technicolor też upnp nie działa. Dużo wcześniej było też że na samym modemie upnp nie działało a na routerze bez problemu. A teraz nawet na routerze nie działa.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.