Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Asus RT-N10U (N-lite) prołączenia WIFI tylko 54 (G)

Rate this topic

Recommended Posts

Guest Rool On

Witam

Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.

W czym może być problem?

Pozdrawiam

L

house

A co pokazuje status połączenia u klientów ? Jak zestawiają się linki ? 

Pozdrawiam

house@open_it_center_color_small.png.ddb3a9505b7d83efa7793cdf28cc3f3d.png.5fc4743e44503626b99290debcc69658.png

Guest Rool On

Sprawdzę wieczorem.Pamiętam, że ustawienie na sztywno N w tomato powodowało brak połączenia (kilka urzadzeń z N)

Guest jacekb1

Spróbuj v132 bez MultiWAN, 138 aż kwiczy od błędów, a @shibby "na urlopie".

Edited by jacekb1

Guest Bodzio
Dnia 12/29/2016 o 09:30, Rool On napisał:

Sprawdzę wieczorem

Sprawdz przy okazji jaka masz szerokosc kanalu. Powinno byc na 40 Mhz

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• konrad573
      By konrad573
      Witam miałem router asus rt 86u, który musiałem zwrócić bo 5g wifi nie działało i rozłączało a później strasznie mulił internet na wifi. Szukam routera jak najlepszego, który wyciśnie 600 mb/s na wifi w odległości chyba 10m z 3 b. grubymi betowanymi ścianami z starego budownictwa. Wcześniej brakowało tylko jednej kreski wifi 5g a czasem wskakiwało na pełny zasięg wifi 5g. Zależy mi żeby brakowało tylko jednej kreski na 5g albo wcale. Najważniejsze prędkość prawie 600 mb/s, czy nawet pełna na wifi w tej odległości 10m z ścianami. Nie wiem czy jest sens wymienić kartę wifi bo tam jest intel ac 8265 na ax 200 intela. Da radę coś znaleźć ? Wykombinować ?
    • konrad573
      By konrad573
      Witam chciałbym jakoś ustawić żeby przekierowywało porty przekierowywania automatycznie żebym nie musiał sam konfigurować. Upnp mi nie działa a jest włączone. Ale zauważyłem że łatwo mogę otworzyć port z Game Open Nat. Czy może być kłódka pod adresem ip obok ddns które jest wyłączone ? To nie ma wpływu na porty czy na coś?.
    • sachy
      By sachy
      Proszę o informację w jaki sposób najlepiej ustawić Wifi w routerze RT2600AC.
      Jakie opcje powinny być ustawione w wifi 2,4 a jakie w 5.
      Ewentualnie jeszcze ustawienia smart connect.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.